אופטימל - הופכים חלומות למציאות

הקיץ כבר כאן - עכשיו הזמן לטיפול

העלמת נימים

באמצעות סקלרותרפיה

הנימים שהוסרו לעולם לא יחזרו!

את כבר לא חייבת ללכת עם מכנס ארוך

העלמת נימים וורידים מהרגליים

בעבר, הטיפול להעלמת ורידים ודליות ברגלים היה ניתוח בהרדמה מלאה, אופטימל מציעה טיפול לא פולשני עם תוצאות נראות לעין כבר מהטיפול הראשון

מהן דליות?

הדליות מופיעות בשל אי ספיקה של השסתומים הקיימים בוורידים השטחיים. תפקידם של השסתומים למנוע בריחת דם חזרה לרגליים ולתמוך בהזרמת הדם לכיוון הלב.

גורמי סיכון

מעבר להופעה מוגבלת ומודגשת של הורידים ברגליים, דליתות עשויות לגרום גם לחום וגרד טורדני ברגל, נפיחות וכאבים, והרגשה של רגל כבדה ועייפה.

טיפול סקלרותרפיה​

תהליך פשוט יחסית המבוצע באמצעות הזרקת חומר הגורם להטרשת הורידים. הטיפול מתבצע באמצעות מזרק דק וזכוכית מגדלת (לופה), ואינו דורש הרדמה. משך הטיפול כ-15-20 דקות בלבד.

עלינו בקצרה

המרכז לאסתטיקה אופטימל מציע הן טיפולים קוסמטיים לא פולשניים, והן ניתוחים כירורגיים, המתבצעים על ידי טובי אנשי המקצוע בתחום. במרכז מועסקים רופאים ואנשי מקצוע מובילים בעלי ניסיון מקצועי עשיר ביותר, שמעניקים למטופלים את הטיפולים המתקדמים והאיכותיים ביותר.
כל הטיפולים נבדקו קלינית והם מיושמים בהצלחה במשך שנים ארוכות.

המרכז עובד בשיתוף פעולה עם קופות החולים כללית ומאוחדת ומעניק למבוטחי קופות אלו הנחות משמעותיות עבור הטיפולים כאשר המטופלים יכולים ליהנות מכל היתרונות של הרפואה הפרטית בעלויות נוחות.

אופטימל מציעה מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים, הכוללים טיפולי פנים לפתרון מגוון בעיות ולשיפור מראה העור, טיפולי אסתטיקה לגוף, הסרת שיער בלייזר לנשים ולגברים וכל סוגי הניתוחים הפלסטיים.
כאן תוכלו להגשים את החלום ולהיראות כמו שתמיד חלמתם.

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן