ניתוח לחיטוב זרועות

אנו רואים שאם הזמן הגוף יכול להשתנות. אבל מה קורה אם הורדנו במשקל בגלל סיבה בריאותית או סתם כי רצינו כדי להרגיש טוב יותר עם עצמנו וגופינו לא נשאר טוב? איזה טיפול אנחנו יכולים לבצע כדי שיהיה טוב ? במאמר הזה תוכלו לקבל פרטים על חיטוב זרועות, ולחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

יש לך זרועות רופפות עם עודף רקמת שומן? האם את מוטרדת והיית רוצה שהם יהיו יותר אסתטיים? מדובר בבעיה הפוגעת בגברים ונשים כאחד, ובמקרים רבים היא נגרמת מחלוף הזמן, חוסר פעילות גופנית ותנודות במשקל.

כדי לפתור את הפגם האסתטי הזה, יש ברכיופלסטיקה, פעולה כירורגית זו מאפשרת לשחזר את טונוס השרירים ולעצב מחדש את הזרועות, ביטול רפיון, עודפי עור או שומן.

מי זקוק לניתוח מתיחת זרועות?

כל מי שרוצה לחטב את הזרועות, ולהפטר מעודפי עור ושומן, ככל שהשנים עוברות, העור בחלק העליון של הזרוע בין בית השחי מאבד את האלסטיות וזה לפעמים נובע מהשמנה, (אחרי שמורידים הרבה במשקל) לכן אנו יכולים לראות שהעור יותר רופף באזור זה.

מבצעים את התהליך נשים שהן מעל גיל ה- 40 שלא מרוצות מהמראה שלהן, לפעמים יכולים לעבור טיפה לפני.

לפני הביצוע:

התקופה הטרום ניתוחית שאנו עושים כוללת בדיקה רפואית מותאמת, בה לומדים את מידת הרפיון של הצד הפנימי של הזרוע ומעריכים שאין תנודות במשקל.

איך מבצעים את התהליך:

ניתוח זרוע מבוצע בהרדמה כללית או מקומית או הרגעה ומורכב מחתך מבית השחי למרפק המקל על הטיפול באזור. ראוי להזכיר כי הצלקת כמעט ולא תהיה גלויה לאחר השלמת התהליך שלאחר הניתוח, מכיוון שהיא נשארת בתוך הדרמיס.

סיום התהליך:

לבסוף, התהליך שלאחר הניתוח מצריך אשפוז קצר בבית החולים ושימוש בבגד דחיסה למשך 2-3 שבועות לאחר ההתערבות, כדי לחדש את חיי החברה והעבודה תוך שבוע.

 

לייעוץ, פניות, שאלות, אנו כאן באופטימל נענה ברצון.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן