סקולפטרה – Sculptra

סקולפטרה (Sculptra) הוא טיפול קוסמטי המאושר על ידי ה-FDA המשמש להמרצת ייצור הקולגן בעור, המעניק מראה טבעי וצעיר. הטיפול זכה לפופולריות בשנים האחרונות בשל יכולתו לשפר את מראה הקמטים, הקמטים העדינים ואיבוד נפח בפנים ללא צורך בניתוח פולשני.

Before After

מה זה סקולפטרה?

Sculptra הוא טיפול להזרקה המכיל חומצה פולית-L-לקטית (PLLA), חומר מתכלה סינתטי אשר נמצא בשימוש בשתלים רפואיים מזה שנים רבות. בהזרקה לעור, Sculptra ממריץ את ייצור הקולגן, המסייע להשבת נפח ולשיפור מרקם העור. הטיפול כולל בדרך כלל סדרה של הזרקות על פני תקופה של מספר חודשים, כאשר התוצאות משתפרות בהדרגה עם הזמן.

איך סקולפטרה עובד?

Sculptra פועלת על ידי גירוי תהליכי ייצור הקולגן הטבעיים בגוף. ככל שאנו מתבגרים, ייצור הקולגן בעור פוחת, מה שמוביל לקמטים, קמטים עדינים ואיבוד נפח. Sculptra פועלת על ידי החדרת PLLA לעור, מה שמעורר את ייצור הקולגן. לאורך זמן, ייצור הקולגן המוגבר מוביל לשיפור מרקם העור, הגדלת נפח, והפחתת בקמטים וקמטוטים.

באילו אזורים ניתן לטפל באמצעות סקולפטרה?

Sculptra משמש לרוב לטיפול בפנים, במיוחד הלחיים, הרקות והסנטר. זה יכול לשמש גם כדי לשפר את המראה של קמטים וקמטוטים סביב הפה, האף והעיניים. Sculptra הוא טיפול רב תכליתי שניתן להתאים אישית לצרכים האישיים של כל מטופל.

מהם היתרונות של סקולפטרה?

Sculptra מציעה מספר יתרונות למי שמחפש לשפר את מראה העור שלהם. כמה מהיתרונות המרכזיים של Sculptra כוללים:

  • לא פולשני: Sculptra הוא טיפול לא ניתוחי שניתן לבצע במרפאה קוסמטית או במשרד רופא.
  • תוצאות לאורך זמן: Sculptra ממריץ את ייצור הקולגן, מה שאומר שהתוצאות יכולות להימשך עד שנתיים או יותר.
  • תוצאות במראה טבעי: Sculptra מספקת שיפור במראה טבעי במרקם העור ובנפחו, עם תוצאות המשתפרות בהדרגה עם הזמן.
  • זמן השבתה מינימלי: בניגוד לפרוצדורות כירורגיות, Sculptra דורש זמן השבתה מינימלי, מה שמאפשר למטופלים לחזור לפעילות היומיומית שלהם במהירות.

תהליך הטיפול ב- Sculptra כולל בדרך כלל סדרה של הזרקות לאורך מספר חודשים. מספר ההזרקות הנדרש יהיה תלוי בצרכים האישיים של כל מטופל. ההזרקות מבוצעות באמצעות מחט עדינה, והטיפול בדרך כלל נסבל היטב, כאשר רוב המטופלים חווים אי נוחות קלה בלבד.

לאחר הטיפול, המטופלים עשויים לחוות נפיחות קלה וחבורות, אך זה אמור להיעלם תוך מספר ימים. במהלך השבועות והחודשים הקרובים יופעלו תהליכי ייצור הקולגן הטבעיים בגוף, שיובילו לשיפור הדרגתי במרקם העור ובנפחו.

האם Sculptra בטוח?

Sculptra הוא טיפול המאושר על ידי ה-FDA אשר נחקר רבות על בטיחותו ויעילותו. כמו כל טיפול קוסמטי, גם לסקולפטרה יש כמה סיכונים, אבל הם בדרך כלל מינימליים וכוללים נפיחות, חבורות והיווצרות של גושים קטנים מתחת לעור. תופעות הלוואי הללו הן בדרך כלל קלות וזמניות, ורוב החולים מסוגלים לחזור לפעילותם הרגילה מיד לאחר הטיפול.

לסיכום, סקולפטרה היא אפשרות טיפול בטוחה ויעילה לא ניתוחית למי שמחפשת לשפר את מראה הקמטים, הקמטים העדינים ואובדן הנפח בפנים. על ידי גירוי ייצור הקולגן בעור, Sculptra מספקת שיפור במראה טבעי במרקם העור ובנפחו שיכול להימשך עד שנתיים או יותר. אם אתם מעוניינים בטיפול ב- Sculptra, חשוב להתייעץ עם איש קוסמטיקה מוסמך כדי לקבל את המידע המקצועית.

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן