פילינג בינוני

שואפת להיפטר מכתמים? קמטוטים? צלקות? מעוניינת בטיפול פנים שיסיר את סימני הזמן החולף מפנייך? פילינג בינוני (T.C.A) יכול בהחלט להתאים לך. טיפול פילינג בינוני הכולל קילוף עמוק ומבוקר של העור, תוך שימוש בחומרים כימיים, היוצרים כוויה בעור, היה ונשאר האמצעי היעיל ביותר להיפטר מסימנים בעור. מדובר בטיפול יעיל במיוחד שבסיומו מתקבל עור נקי מצלקות, צעיר וזוהר.

אודות הטיפול

הטיפול כולל קילוף עור תוך שימוש בתמיסת חומר כימי – חומצת אצטט-תלת-כלורית (T.C.A) – הנמרחת על העור ויוצרת כוויה מקומית. בעקבות הכוויה מתחיל תהליך של הבראה והחלמה: מערכות הדם והלימפה מגבירות את זרימתן, חומרי שיקום וריפוי מובלות לשכבת העור ובמשך מספר ימים העור "הישן" מתקלף ותאי עור חדשים יחליפו את מקומם של תאי העור המתים והפגומים. הטיפול מסייע גם להתחדשות העור על ידי יצירת חומרים האחראים לגמישותו וטריותו של העור. בסביבות גיל 30 מפסיק גוף האדם לייצר אלסטין וקולגן – החומרים שאחראים למראה העור הצעיר. הקילוף הכימי והכוויה המבוקרת בעקבותיו מפעילים את מנגנון הייצור הרדום של חומרים אלה וכך עור הפנים מתרענן, נראה צעיר, גמיש, חלק ורך יותר וקמטים שטחיים מתמלאים מעט.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים למי ששואפת להיפטר מכתמים שונים שהופיעו על העור – כתמי עור, כתמי פיגמנטציה, כתמי שמש, כתמי גיל, קמטוטים ועוד.

מי מוסמך לבצע את הטיפול?

את הטיפול מוסמך לבצע רופא בלבד.

מה כולל מהלך הטיפול?

לאחר מפגשי התאמה וייעוץ מורח הרופא, לעתים לאחר שיבצע הרדמה מקומית, חומרים כימיים עם ריכוז נמוך עד בינוני של חומר פעיל על עור הפנים. לאחר הטיפול – כעבור מספר ימים – תיווצר כוויה מקומית והעור יתחיל להתקלף. כעבור מספר ימים נוספים יתחדש העור ויתקבל עור ללא פגמים.

האם הטיפול מתאים לכל אחת?

לא. יש חשיבות רבה להתאמת הטיפול למטופלת כחלק מתכנית טיפולים וטיפוח מותאמת אישית. ישנן מטופלות שבשל גוון עור ו/או מאפיינים נוספים לא מתאימות לעבור את הטיפול ועל כן חשוב ביותר לקבל ייעוץ רפואי בטרם תחילת הטיפול.

האם ניתן לשלב את הטיפול עם טיפולי פנים נוספים?

כן. לאחר הטיפול נהוג לבצע מדי תקופה טיפולי פנים מגוונים לתחזוקה ולשימור תוצאות הטיפול.

האם זה כואב?

מעט. תהליך הטיפול וההחלמה כרוך בקצת כאב ואי נוחות.

מהו תהליך ההחלמה מהטיפול?

מספר ימים לאחר הטיפול שכבות העור מתקלפות, כך שבמשך שבוע לערך מופיע עור אדמדם ומגורה שמתחיל להתקלף. במשך ששה שבועות יש להימנע מחשיפה לשמש.

מהן תוצאות הטיפול?

כתמים וקמטוטים ייעלמו, העור ייראה צעיר, בהיר ורענן והעור יתחדש. חשוב להדגיש כי הטיפול יעיל במיוחד להתמודדות עם כתמים וקמטוטים אך איננו מספיק להתמודדות עם צלקות, המחייבות פילינג עמוק יותר – פילינג כימי או פילינג לייזר.

לכמה זמן נשמרות התוצאות?

תוצאות הטיפול נשמרות למשך שנה ואף יותר.

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
מתעניינת בטיפול פילינג בינוני?
אשמח לעזור😃
דילוג לתוכן