הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא ללא ספק אחד הפופולאריים והנפוצים ביותר בישראל ובעולם כולו בתחום הרפואה האסתטית והפלסטית. נשים רבות חולמות על חזה גדול ושופע יותר, ובמרכז אופטימל אנו נהנים להגשים לכן את החלום הזה, תוך מקצועיות ללא פשרות, שימוש באמצעים הרפואיים הטובים ביותר ובתהליך לחלוטין מותאם אישית – כאשר מאחורינו כבר אינספור נשים מרוצות שהיום מסתובבות בגאווה עם חזה מעוצב, יפה, בגודל המושלם עבורן ובבריאות ותפקוד מעולים.

מטרת הניתוח

מסיבות שונות ומגוונות ולרוב ללא כל יכולת של האישה לשלוט בכך, השדיים יכולים לא להיות בגודל התואם לגופה של האישה או בגודל ונפח אשר היא רוצה לעצמה. מטרת ניתוח הגדלת חזה היא להגדיל את נפח השדיים ולהקנות להם מראה מלא וגדול יותר. אפשר לבצע את הניתוח מסיום גיל ההתבגרות, קרי מגיל 16 ומעלה.

יש לציין כי לנשים רבות שאיפות שונות ומגוונות לגבי גודל החזה שלהן. בעולם המקצועי של הרפואה הפלסטית שמים דגש גם על ההעדפות והרצונות של האישה המטופלת כמובן אך גם על התאמה למבנה הגוף, על "חוקי" אסתטיקה כלליים, על מחשבה לעתיד ושאר פרמטרים הקובעים את גודל החזה המתאים ביותר ואת מהלך הניתוח כולו.

מצבים בהם נשים מעוניינות לעבור הגדלת חזה

  • כאשר החזה הטבעי קטן מדי לטעמן ובעל נפח קטן שאינו תואם למבנה הגוף הכללי שלהן.
  • לאחר ירידה משמעותית במשקל שהובילה לירידה בנפח השדיים.
  • להשבת המראה המלא והזקור של החזה לאחר הריונות והנקה.
  • לקבלת מראה סימטרי יותר של השדיים – למשל כאשר שד אחד גדול יותר משמעותית מהשני.

ניתוחי ההגדלה מחזקים את הביטחון העצמי, משפרים את איזון החזה לעומת הגוף, ובנוסף מגבירים את המלאות ומראה השדיים.

ניתוח בהתאמה אישית מלאה

כל הגדלת חזה מותאמת למטופלת מסוימת, עוד סיבה מדוע התהליך הרפואי הזה מחייב עבודה רק עם מנתחים מעולים, תיאום ציפיות מעמיק בין הצדדים ושיתוף פעולה אופטימאלי. עוד לפני הניתוח נערכת פגישת ייעוץ והיכרות, לאחר ההחלטה על מעבר הניתוח להגדלת החזה נערכות מדידות, נלקחים צילומים, בוחנים את מבנה הגוף של המטופלת ומבררים לעומק את הציפיות וההעדפות. ההמשך של תהליך זה הוא התאמת סוג וגודל השתלים שישמשו בניתוח ההגדלה.

השתלים

ניתוח הגדלת חזה כולל ברוב המוחלט של המקרים שימוש בשתלי חזה ייעודיים ומיוחדים. השתלים מוחדרים בהליך כירורגי מדויק אל החלק הפנימי של השד וכך מעצבים את צורת השד ומגדילים את הנפח. יש סוגים רבים של שתלי חזה, המשתנים בעיקר בצורה ובנפח שלהם אך גם בחומרים מהם השתלים עשויים.

השתלים הנפוצים ביותר:

  • שתלי תמיסת מלח (סליין): שתלי חזה המלאים בתמיסת מי מלח הדומה לנוזלים הטבעיים של הגוף. בעבר נחשבו בטוחים יותר מבחינת תופעות לוואי וסיכונים לאחר ניתוח הגדלת חזה, אך כיום תפיסה זו פחתה. כמו כן, שתלי תמיסת מי מלח עשויים ליצור שד קשה מדי או להיקרע ולדלוף.
  • שתלי סיליקון: הסוג הוותיק והנפוץ ביותר של שתלי חזה. שתלים מצופים סיליקון ומלאים בג'ל סיליקון. יש צורות רבות של שתלים ומידות שונות של צמיגיות הג'ל. נחשבים היום בטוחים ואמינים מאוד.
  • שתלי סיליקון מצופי פוליאוריתן: הסוג החדש והמתקדם ביותר של שתלים לניתוח הגדלת חזה. שתלי סיליקון מקצועיים הכוללים ג'ל סיליקון רפואי, הם מצופים בפוליאוריתן מוקצף אשר הוכח כי מפחית את הסיכון להיווצרות רקמה קשה (קופסית) מסביב לשתל. מגיעים בצורות שונות, רמות קושי שונות וצמיגיות שונה של ג'ל הסיליקון.

לצד סוג השתל המתאים ביותר, אנו מתכננים בקפידה את מיקום השתל ואת מיקום החתכים כדי לצמצם את הוויזואליות של הצלקות לאחר הניתוח.
ניתוח הגדלת חזה במרכז אופטימל מבוצע תחת הרדמה מלאה והוא נחשב ניתוח קצר. לאחר הניתוח, האזור נחבש ויש ללבוש חזייה מיוחדת. בימים הראשונים ישנה נפיחות באזור החזה ומורגשת אי נוחות ואף כאבים, שניתן להקל עליהם עם תרופות מתאימות. לעיתים מתרחשת פגיעה ביכולת ההנקה ולכן יש לשקול זאת אם את עדיין בתהליך הקמת המשפחה. יש לנוח לאחר הניתוח ולא להעלות את לחץ הדם. חזרה לשגרה מלאה לרוב תהיה לאחר כשבועיים.

חולמת על חזה גדול, מלא ומעוצב יותר?
באופטימל מרכז רפואי נשמח להגשים לך את החלום.
התקשרי היום – 077-316-7507

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן