ניתוח הצמדת אוזניים

אם פעם אוזניים בולטות באופן חריג היו גזירת גורל, הרי שהיום כבר לא צריך לקבל את זה כך אלא יש פתרון לבעיה הזו ניתוח להצמדת האוזניים. ניתוח כזה נחשב לניתוח פשוט יחסית ובעל סיכונים נמוכים, ויותר ויותר אנשים עם הבעיה הזו פונים לפתרון הזה. עם הידע הרב והטכנולוגיה המתקדמת כמו גם המיכשור החדשני שקיים היום, ניתן לקבל תוצאות מעולות ותוך ימים ספורים לחזור לשגרה ולהביט במראה עם חיוך.

הפגישה הראשונה עם הרופא

ניתוחי פנים מסוג זה מתחילים בפגישה ראשונה עם הרופא בו נשאלות שאלות ומתבצע תיאום ציפיות. הרופא יברר עם המטופל קודם כל מהן מטרות ולמה הוא רוצה לבצע את הניתוח הזה, מה מצבו הבריאותי של המטופל והאם יכולה להיות איזו שהיא מניעה לביצוע ההליך, האם המטופל עבר איזה שהם הליכים רפואיים קודמים והאם הוא נוטל תרופות באופן קבוע או האם יש לו איזה שהן רגישויות לתרופות שצריך לדעת מראש.

שלב האבחון והמדידות

בשלב הבא ולאחר שהובהר מצבו הרפואי של המטופל, יבצע הרופא מספר בדיקות על מנת להעריך את מצב האוזניים ואת מצב הפנים בכלל. הוא יבחן וימדוד את הפנים ויערוך בדיקת סימטריה וגודל של האוזניים, בדיקה שתשליך על מהלך הניתוח ועל הפעולות שיבוצעו בו. בנוסף, הוא יצלם את האוזניים ויעריך יחד עם המטופל את התוצאות האפשרויות, וכמובן יפרט למטופל על הניתוח ועל הסיכונים הכרוכים בו.

מהלך הניתוח עצמו

ניתוח הצמדת אוזניים הוא ניתוח קצר יחסית ואורך כשעתיים, ניתוח בהרדמה מקומית כשמדובר על מבוגרים, אך בילדים הניתוח בדרך כלל בהרדמה מלאה בשביל למנוע תזוזות. במהלך הניתוח מתבצע חתך מאחורי האוזן והאוזן נמתחת לכיוון הגולגולת, ולאחר בדיקת סימטריה נחבש האזור. ישנה טכניקה נוספת ללא חתך מאחורי האוזן אלא על ידי קיפול של הסחוס שגם הוא יוצר זווית חדשה לאוזן.

ההחלמה מהניתוח

ההחלמה מהניתוח קצרה בדרך כלל ורוב המטופלים משתחררים כבר באותו היום הביתה. בדרך כלל ישנן נפיחויות ודימומים מספר ימים לאחר הניתוח כשהנפיחויות יכולות להימשך אף יותר מכמה ימים עד כחודש, וההמלצה היא לא לישון על הצד בחודש זה אם ניתן.

במרפאות אופטימל מתבצעים ניתוחי הצמדת אוזניים כמו גם טיפולים אסתטיים אחרים,
על ידי רופאים מומחים ובעלי ניסיון באמצעות ציוד ומכשור מהמתקדמים ביותר בעולם.
צרו אתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן