הגדלת חזה בשומן עצמי

 

חלק מהטיפולים השונים שאנו מבצעים במרפאת אופטימל הוא הגדלת חזה בשומן עצמי, לכן נשמח אם תקראו את המאמר כדי שתדעו שזה חלק מהטיפולים שתוכלו למצא אצלנו במרפאה.

הגדלת חזה עם שומן או ליפופילינג חזה צוברת יותר ויותר מוניטין מדי יום בתחום הניתוחים הפלסטיים בחזה. למרות שתותבות השד בטוחות מאוד בימינו, ישנן נשים שמרוב בריאות או שכנוע מעדיפות שלא להחדיר לגופן שום תותבת חומרית או מלאכותית. עבורם, קיימת הגדלת חזה בשומן (ליפופילינג חזה).טכניקה זאת משתמשת בשומן מאזורים אחרים בגוף המטופלת, כדי להחדיר אותו מחדש לבית החזה. אבל שאלות רבות עולות על מועמדת למילוי שומן בשד.

אזורים מהם שואבים שומן למילוי שומן בשד:

אנחנו יכולים לראות בהגדלת חזה עם שומן "פרס כפול". כי אנחנו לא רק מצליחים להגדיל את הנפח ולהתאים את מראה השדיים. אחד היתרונות הגדולים של הגדלת חזה בשומן הוא שהשומן מופק מאזורים ליפודיסטרופיים, כלומר שבהם מצטבר שומן בצורה לא תקינה. השומן למילוי שומן בשד מתקבל בדרך כלל מאזור הבטן, הפנים הפנימיות של הירכיים, חגורות מחסנית, אגפים, טרכנטרים וכו'. באופן זה, התועלת האסתטית אינה ממוקמת במקום אחד, אלא מכסה שני אזורים, התורם והשתל. בנוסף, האזור בו מושתל השומן תורם משמעותית לשיפור איכות העור, כך שמלבד השגת נפח גדול יותר מתקבל גם קו צוואר מחודש.

מידות שניתן להגדיל עם הגדלת חזה עם שומן משלו:

אחד החסרונות של הגדלת חזה עם שומן בהשוואה להגדלת חזה עם תותבות סיליקון הוא שלא ניתן לבצע הגדלת נפח גדול בכל מפגש. בערך, הכמות המקסימלית של שומן שאנו יכולים להסתנן למפגש היא בסביבות 250cc. למרות העובדה שאגואליפו היא המערכת שמבטיחה הישרדות רבה יותר של השומן שהוחדר (ולתמיד), ישנו שיעור ספיגה חוזרת, מה שמרמז כי ככלל, ניתן להגדיל את הגודל או הגודל וחצי לכל הליך. הושג. אם מה שאת מחפשת הוא עלייה , בכמה גדלים בפגישה אחת, האלטרנטיבה היא לבחור בהגדלת חזה עם תותבת.

מילוי שומן בחזה כהליך משלים:

חלק מהמטופלים מרוצים למדי ממראה החזה שלהם, אך מבחינים בחוסר איזון מסוים, אסימטריה או מראה ריק באזור כלשהו. ניתן להשתמש בטכניקת מילוי חזה לתיקון אסימטריות קטנות, הוספת נפח לאזורים ספציפיים בשד או אפילו כהשלמה לתוצאה אסתטית טובה יותר בהגדלת חזה עם תותבת כמו כן בפסל, בו בית החזה יכול להיות אחד האזורים המועמדים לחדירתו.

כמה זמן נמשכות ההשפעות של הגדלת חזה עם שומן עצמי?

הדאגה הגדולה של מטופלות שרוצות לבצע הגדלת חזה עם שומן היא לדעת האם הנפח שנצבר יישמר או יאבד לאורך זמן. לשקט הנפשי שלך, יש לומר שהגדלת חזה בשומן היא קבועה. אבל צריך לקחת בחשבון גם את ה"זיכרון הגנטי" של השומן: אם הוא מתקבל מאזור בגוף שמשתנה מאוד (את עולה במשקל ויורדת בקלות), זה יקרה גם לשומן המושתל . מסיבה זו, השומן למילוי חזה מופק מהאזורים היציבים ביותר במונחים אלה.

ומה קורה לליפופילינג בחזה שלי אם אני יורדת או עולה במשקל?

השומן שחדר, לאחר שהוא יתפוס, יתנהג בדיוק כמו שאר השומן בגוף. אם תעלי במשקל, השומן הזה יגדל. אם, לעומת זאת, תאבד את זה, נפח השומן יקטן, אבל הוא לעולם לא ייעלם לחלוטין. עלינו לזכור כי איננו יכולים לדבר על תוצאות סופיות עד כ-3 חודשים לאחר ניתוח הגדלת חזה עם שומן. במהלך תקופה זו, מראה הגדלת החזה שלך בשומן מיד לאחר הניתוח ישתנה בהדרגה עד לתוצאה הסופית.

 

לכל פניה, ייעוץ, פרטים אנו כאן באופטימל כדי לענות על כל השאלות.

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

הזעת יתר

הזעת יתר, יכולה להיות מצב מעיק ומביך המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. בעוד שהזעה…

עיבויי שפתיים

תהליך עיבוי השפתיים כולל בדרך כלל שימוש בפרוצדורות קוסמטיות שמטרתן להגביר את גודל השפתיים ומלאותן.…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן