ניתוח הצמדת אוזניים

הצמדת אוזניים, הידועה גם בשם אוטופלסטיקה, היא הליך כירורגי קוסמטי שנועד לעצב מחדש ולמקם מחדש אוזניים בולטות או מוטעות קרוב יותר לראש. טיפול זה פופולרי בקרב אנשים המודעים לעצמם לגבי מראה האוזניים שלהם, ולעתים קרובות מגביר את האסתטיקה ואת ההערכה העצמית כאחד.

ניתוח אוטופלסטיק מבוצע בדרך כלל על ילדים בני חמש ומעלה, לאחר שהאוזניים הגיעו לגודלן המלא, אך הוא נפוץ גם בקרב מבוגרים. ההליך יכול לתת מענה למגוון של עיוותים באוזניים, כולל אוזניים גדולות מדי (מאקרוטיה), אוזניים אסימטריות ואוזניים בולטות בולטות.

הניתוח מתבצע לרוב בהרדמה מקומית עם סדציה למבוגרים, והרדמה כללית לילדים. זה כרוך בביצוע חתכים מאחורי האוזן כדי לגשת לסחוס. לאחר מכן המנתח מעצב מחדש או מסיר את הסחוס והעור לפי הצורך כדי להשיג את קווי המתאר והמיקום הרצויים. החתכים נסגרים בתפרים, והאוזניים חבושים כדי לתמוך בצורה החדשה בשלב הריפוי הראשוני.

ההחלמה מניתוח הצמדת אוזניים היא פשוטה יחסית. מטופלים יכולים בדרך כלל לחזור הביתה באותו יום ולחזור לפעילות רגילה תוך שבוע. חשוב להקפיד על הוראות טיפול לאחר הניתוח, הכוללות שמירה על ראש מורם, הימנעות מפעילות מאומצת וחבישת סרט לראש כדי להגן על האוזניים במהלך השינה. אי נוחות קלה, נפיחות וחבורות שכיחות אך בדרך כלל חולפות תוך מספר שבועות.

התוצאות של ניתוח אוטופלסטיק הן מיידיות וקבועות, ומעניקות מראה אוזן מאוזן וטבעי יותר. מההליך שיעור שביעות רצון גבוה, כאשר רוב המטופלים חווים חיזוק משמעותי בביטחון ובנוחות מהמראה שלהם.

לסיכום, הצמדת אוזניים היא פתרון כירורגי יעיל ובטוח לתיקון אוזניים בולטות או מוטעות. הוא מציע תוצאות מתמשכות שיכולות לשפר מאוד את הדימוי העצמי ואיכות החיים של האדם.

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות למרפאות אופטימל.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן