כמה זמן נמשכת ההשפעה של הסרת שיער בלייזר?

אחת המטרות כשאתה מתחיל בטיפול הסרת שיער בלייזר היא שזהו סופי ו/או שיער לא רצוי מופחת ב-90% ואתה יכול לחיות ללא צורך להסיר אותם מדי חודש ובמקרים מסוימים עד כל חמישה עשר יום.

ב-אופטימל, הסרת שיער היא סופית, היא מפחיתה ב-90% את הסיכוי שהשערות יצמחו בחזרה, הודות לטכנולוגיה הרפואית בה משתמשים שנוצרה להעלמת שיער לצמיתות מהשורשים. בניגוד לשיטות אחרות, היא טכנולוגיה מורכבת ביותר, ולכן, אופטימלית, הדורשת פחות מפגשים ומספקת טיפול מרבי בעור.

הלייזר הוכח כמספק טיפולים בטוחים ויעילים בהפחתה ממושכת של שיער לא רצוי, כמו כן היינו אומרים שהוא 2 ב-1, שכן הוא מבצע טיפולים אסתטיים להעלמת מצבי עור, כגון נגעים פיגמנטיים באפידרמיס, לנטיגו סולארי. וקפה עם כתמי חלב.

באופטימל ממליצים, כדי שהסרת השיער תהיה לנצח, להתקשר עם המנוי לטיפולי הסרת שיער בלייזר, ללא מגבלת מפגשים וניתן לסיים אותם תוך תקופה של 18 חודשים, עד לשחרור המטופל, לאחר הסרה. כל השערות באזור המוסכם.

כדי לסיים את השערות באופן סופי, יש לבצע הערכה מותאמת אישית, כאשר כל מקרה לגופו ייקבע מספר הפגישות הנדרשות ומרווח הזמן בין כל אחת מהן, על מנת להבטיח הרס מוחלט של זקיק השערה, האחראי. שהשערות צומחות על הגוף שלנו.

לצוואר, פנים וחלק תחתון, סלה ממליצה משמונה מפגשים, אולם לאחר הערכה רפואית שקובעת בעיות בסיס, למשל, אם יש בעיות הורמונליות, זה יהיה תלוי גם בשלב שבו האדם חי, זה לא זהה לחולה בן 16 שדורש יותר פגישות, מאשר מי שנמצא בשנות ה-20 או ה-30 לחייו שכבר יציב הורמונלית או אחרים שכבר עברו את השיא.

לכן, אם נדבר באופן כללי, האופטימלי יהיה שמונה מפגשים עבור הפנים, הצוואר והחתך ברזילאי מכיוון שהם אזורים תלויים הורמונלית ולשאר הגוף, שהם הכתפיים, הידיים, תא המטען והרגליים משישה מפגשים, עם זאת, אתה יכול להשיג יעילות של 70 או 80% עם ארבעה, והאחרונים הם לסיים ולסיים, כי בתנאים רגילים. אם אתה מציג קשיים או היבטים גנטיים עם שערות רבות, למשל מושבות ערביות או אנשים מדרום צ'ילה, זה גם מעיד על מספר הפגישות.

אז לשאלה, כמה זמן נמשכת הסרת שיער בלייזר?

אנו מעזים לומר בוודאות או לנצח, אם כל האינדיקציות שניתנו על ידי אנשי המקצוע המומחים של אופטימל נלקחו ואתם בוחרים בטכנולוגיה, בנוסף לטיפול לפני ואחרי שעל המטופלים לקחת ואם הם בגיל יציב הורמונלית, אם הם מתחת לגיל 20, שיערות צפויות להופיע שוב.

בין ההיבטים התלויים בך, כדי שהסרת שיער בלייזר תהיה סופית היא שעלייך להגיע לפגישה עם האזור המיועד לגילוח שלושה ימים מראש, כדי למרוח את הלייזר על השיער הצומח. רק בכמה הזדמנויות ובמקרה של הסרת שיער בפנים, אתה יכול ללכת ללא שעווה, כדי להעריך את סוג השיער שלך ולייעץ מהו הטיפול הטוב ביותר במקרה הספציפי.

השיער צומח 0.3 מילימטר ביום, לכן רצוי להתגלח עם קרם פרסטובארד או אפילציה, יום אחד לפני הפגישה, כדי שהשיער לא יספיק לצמוח והעור יהיה נקי מהאדמומיות והגירוי הנגרמים מסוג זה. שיטות.

במידה ותצטרכו להסיר שערות עקשניות, שצומחות בין הפגישות, תוכלו לעשות זאת, באותו אופן, עם סכין גילוח (מהצוואר ומטה) או קרם אפילציה, זה מבטיח שהשיער נמצא בשלב מושלם להשגה יעילות הטיפול הנקרא אנגן, מתייחסת לכך שהשיער צומח מהשורש ולכן ניתן להרוס את זקיק השערה מלכתחילה, מאחר והמלנין מרוכז יותר ונספג טוב יותר בלייזר.

לגבי משך הסרת שיער למפגש

מפגש של 120 פעימות להסרת שיער בלייזר (לפיאות או מצח, שפה עליונה, שפה עליונה, בתי שחי ותחתון ביקיני) נמשך כ-25 עד 30 דקות, עם עשר דקות בלבד בחדר הסרת שיער בלייזר.

משך הזמן הממוצע של כל פגישה קשור להארכת האזור המיועד לטיפול, אזור קטן כמו השפה העליונה עשוי לקחת 3 דקות עד 45 דקות לטיפול ארוך יותר. הכל תלוי באנטומיה של האדם ובתוספת השיער המטופלת.

 

לכל שאלה, פניה, ייעוץ אנחנו כאן כדי לעזור.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן