עיבויי שפתיים

כשאנחנו מדברים על עיבויי שפתים, מה בעצם אנחנו מחפשים? איזה גודל? איזו צורה? מה מוסיפים לנו בשפתיים עצמם? במאמר הזה תקבלו כל מה שכדאי לדעת על טיפול בהגדלת השפתיים.

 

למה לבחור בחומצה היאלורונית לטיפול הגדלת שפתיים?

בזכות השימוש בחומצה היאלורונית נוכל לשפר את מבנה השפה שלנו, כלומר, לסמן את קשת קופידון, לסמן את הפילטרום, להעלות את הפינות, לבטל את הברקוד המחדש את האזור הפריוריאלי, לשרטט את השפה ולהעניק לה נפח מסוים . כמו כן כשיש מומחה טוב שיודע לתקן את האסימטריות של הפה, להרטיב אותו ולהפחית את החיוך הגומי.

המטרה בטיפולי שפתיים היא תמיד להעריך את כל האזור הפריוריאלי ובמידת הצורך, לתקן שקיעה שנוצרת באזור הנפשי או קפלי אף המסומנים לאורך זמן. לאחר הטיפול מתקבלות שפתיים מוגדרות ובשרניות יותר, בעלות מראה צעיר וחושני הרבה יותר.

הטיפול מתבצע באמצעות זריקות קטנות עם מחטים עדינות מאוד. ההתערבות מתבצעת על בסיס אמבולטורי עם הרדמה מקומית (כגון רופא שיניים) היא ההליך הרגיל כדי למנוע אי נוחות אפשרית.

מאחר ומדובר בהתערבות ללא ניתוח, המטופל יוכל לחזור לעבודה ולהמשיך בחיי היום-יום באופן מיידי.

אילו סיבוכים יכולים להיווצר בהגדלת שפתיים?

הדבר התקין הוא נפיחות קלה של האזור למשך 24-36 שעות לאחר ההזרקות וזה הדבר השכיח ביותר שיכול להופיע אצל רוב החולים. סיבוך נוסף שעלול להיווצר הוא הופעת חבורה קטנה לאחר הטיפול, שלוקח יומיים-שלושה להיעלם לחלוטין, אך לרוב היא מופיעה באזור הרירי, כך שקל לכסות אותה או להסתיר אותה בשפתון.

האם הטיפול הפיך?

ההפיכות של טיפול הגדלת שפתיים (והמשתנים המוסברים שלו) היא יתרון למטופלים עם תוצאה לא יפה. עבורם, יש להם אנזים בשם היאלורונידאז המאפשר הסרה מלאה של החומצה ההיאלורונית, על מנת לבצע לאחר מכן שחזור נכון של הטיפול. "הבעיה נמצאת אצל אלה שיש להם חומרי מילוי קבועים או מוצרים אחרים שהם בלתי הפיכים, אבל למרבה המזל הם הופכים פחות תכופים".

 

אנחנו כאן באופטימל, נשמח לתת לכם את כל מענה והפרטים כדי שתצאו מרוצים מהטיפול.

 

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן