שאיבת שומן

שומן היא טכניקת ניתוח קוסמטי שמטרתה ליצור מבנה גוף על ידי סילוק אזורים בהם הצטבר שומן באזורים ספציפיים בגוף. ניתן לבצע שאיבת שומן בבטן, מותניים, ירכיים, ישבן, גב, ירכיים, ברכיים, שוקיים, קרסוליים, זרועות, לחיים וסנטר כפול.

במקרים מסוימים, מצבורי שומן מקומיים אלו יכולים לעבור בתורשה ובדרך כלל לא ניתן להעלים אותם על ידי דיאטה או פעילות גופנית. שאיבת שומן היא לרוב הדרך היחידה להסיר אותם.

שאיבת שומן המבוצעת בסנטיאגו יכולה להיעשות לבד או בשילוב עם ניתוחים פלסטיים אחרים, כגון הקטנת חזה או הגדלת חזה, מתיחת בטן או ניתוח אחר.

ראוי להזכיר ששאיבת שומן היא לא שיטת הפחתת משקל, היא דרך לחטב את הגוף ולחסל שומן מקומי שלא ניתן להרוס, לא באמצעות פעילות גופנית, ולא דיאטות.

דרישות לביצוע שאיבת שומן.

לפני ביצוע שאיבת שומן, המנתח, במהלך הראיון הראשון, יבקש ממך לספר את ההיסטוריה הרפואית שלך וגם לבקש את הידע שלך על אלרגיות, תרופות וניתוחים קודמים. המנתח ינחה אותך לעבור סדרת בדיקות וניתוחים לפני כל הליך.

כמה דרישות:

להיות מעל 18 שנים.

נשים מניקות אינן יכולות לעבור טיפול זה.

שאיבת שומן מעצבת את הגוף, זה לא טיפול הרזיה (לא מומלץ לאנשים עם יותר מ-20% עד 30% עודף משקל).

לא סובל ממחלות לב וכלי דם ו/או סוכרת או משינויים במערכת החיסון.

בטיפול זה נעשה שימוש בהרדמה מקומית.

לא כדאי באופן אישי שרק נותחו לאחרונה.

איך ההליך של שאיבת שומן באישפוז עם הרדמה מקומית?

לאחר אישור הרופא עם תוצאות הבדיקות הוא יזמן אותנו ליום בו נעבור ניתוח. הניתוח נמשך לרוב כשעה, ייעשה שימוש בהרדמה מקומית באזור או באזורים שיטופלו והשומן יוסר בהתאם לכל מקרה ומקרה. הרדמה מקומית מרדימה רק את האזורים הפגועים, ומשמשת רק עבור כמויות קטנות של שומן ומספר מוגבל של אזורים.

הליך שאיבת השומן הוא בהרדמה מקומית והוא פשוט, זה מורכב משימוש בצינורית המוחדרת דרך העור דרך חתך קטן המונח באזור המטופל וזה ביטול השומן הממוקם. זמן ההחלמה מהיר למדי, היכולת לבצע פעולות רגילות שבוע לאחר ההליך והנפיחות והחבורות מינימליות.

האזור המטופל יהיה חבוש במלואו ובחגורה תשמש למשך חודש או חודש וחצי (יש ללבוש אותה כל היום). כמו כן, מומלץ ניקוז לימפתי להסרת כל שרידי השומן, הדם, הרדמה וכו'. האזור כולו עלול להישאר עם מעט בצקות וחבורות למשך זמן שעם טיפול וטיפול טוב יירד בקצב מהיר וניכר.

הימנע מכל חשיפה לשמש עד להחלמה מלאה. התוצאה נצפה במלואה 6 חודשים לאחר הניתוח. אנו ממליצים להישאר במשקל הגוף.

החלמה לאחר שאיבת שומן

אין לצפות להרגיש טוב מיד לאחר הניתוח. יש ללבוש בגד דחיסה שהוא החגורה במשך מספר שבועות כדי לשלוט בדלקת. יש ליטול אנטיביוטיקה כדי למנוע כל זיהום אפשרי. ניתן לחוות ניקוז באתרי החתך גם יום או יומיים לאחר הניתוח. ניתן לשלוט בכאב באמצעות תרופות שנקבעו על ידי המנתח הפלסטי, אם כי אתה עדיין עלול להרגיש נוקשה וכואב במשך כמה ימים.

 

לכל שאלה, פניה, ייעוץ, אנחנו כאן באופטימל כדי לתת מענה.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן