איך מטפלים בשאיבת שומן ברגליים

אנו יודעים ששאיבת שומן היא תהליך הסופי להסרת מצבורי שומן שלא ניתן לטפל בהם בשום דרך אחרת. ביחידה לצמצום ושיפוץ רגליים אנו משתמשים בהידרוליפוזיציה או שאיבה מים, שכיתרון העיקרי שלה גורם לטראומה מינימלית של הרקמות העמוקות עם דימום כמעט שאינו קיים, מה שמפחית את הדלקות הבאות, את הסיכון להמטומה ומאיץ את החלמת המטופל.

קרסוליים עבים

אנו מבינים שאם החלטתם לבצע את הטיפול בשאיבת שומן ,זה בשביל צמצום ועיצוב השוקיים היא החלטה חשובה. לכן אנחנו מנסים להסביר מטופלים פוטנציאליים לפני שהם מקבלים החלטה. אנחנו לא מנסים "למכור" את הפרוצדורות העדכניות ביותר, אלא לייעץ  את המטופלים כך שהם יקבלו באופן אוטונומי את ההחלטה הנוחה ביותר עבורם. באמצעות ייעוץ ראשוני, שיכול להיות פנים אל פנים או באמצעות ועידת וידאו, כל הספקות שלכם ייפתרו.

שאיבת שומן

טכניקה זו שימושית מאוד הן להפחתת נפח השוק והן להרמוניה של כל הגפה התחתונה באמצעות שאיבת שומן, גם באותו תהליך של הירכיים במידת הצורך.

לפני שאיבת שומן ברגליים

חיוני לשלול לשאיבת שומן ברגליים המגיע מקור כלי דם, כלומר בעיות בניקוז ורידי או לימפתי, הגורמות להצטברות נוזלים ובכך יש לרגל מעט צורה. צריכים לבדוק שלמטופל אין בעיות כדי  שיוכלו לבצע את הניתוח. לכן אנו באופטימל מבצעים ייעוץ לפני כל ניתוח כדי להכיר את המטופל.

היתרונות של שאיבת שומן

חשוב לדעת שהטיפול בשאיבת שומן מתאימה גם לנשים וגם לגברים.

התוצאות הן מיידיות, אם כי הן מתחילות להיתפס במלואן עד 2-3 חודשים לאחר ההתערבות, אשר יהיו כאשר הבצקת (הדלקת) של האזור המטופל תירגע. בנוסף, הם סופיים, כל עוד המטופל נמנע מעלייה במשקל כדי לא להחזיר את השומן המופק.

אחרי הניתוח הרופא ייגיד לכם מתי לבוא לביקורת ראשונה.

 

אנחנו כאן באופטימל כדי לתת לכם את כל המענה.

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

שאיבת שומן- היתרונות

שאיבת שומן היא הליך קוסמטי פופולרי שמסיר מצבורי שומן עודפים מאזורים ספציפיים בגוף, ומסייע בשיפור…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן