שאיבת שומן – איך מטפלים?

שאיבת שומן היא אחד מהניתוחים הקוסמטיים המבוקשים ביותר לגוף. זוהי התערבות ניתוחי קוסמטיקה של גוף השנייה המבוקשת ביותר על ידי נשים והראשונה בקרב גברים. אנחנו באופטימל מבצעים את השאיבה גם לגברים וגם לנשים.

חשוב לדעת, שלפני כל טיפול, אצלנו באופטימל, תקבל ייעוץ ראשוני כדי לוודא האם המטופל רשאי לבצע את השאיבה.

 

 האם אתה מועמד טוב לשאיבת שומן?

במונחים כלליים, המועמד האידיאלי לשאיבת שומן הוא מי שלמרות משקלו הקרוב לאידיאלי, יש לו מצבורי שומן מקומיים שלא ניתן להעלים באמצעות דיאטה או פעילות גופנית.

אצל נשים, הצטברויות אלו ממוקמות בתדירות גבוהה יותר בבטן, באגפים, בירכיים, בירכיים ובברכיים. במקרה של גברים, שאיבת שומן מאפשרת טיפול באזורים כמו האגפים, הבטן והחזה ברמת החזה. זה עשוי להיות מומלץ גם במקרים מסוימים עם מצבורי שומן בגובה הצוואר. המנתח יעריך האם האזורים אותם המטופל רוצה לשפר הם המתאימים להשגת תוצאה טובה בטכניקה כירורגית זו.

שאיבת שומן מסומנת כאשר אתה רוצה לשפר את קווי מתאר הגוף שלך אבל עם ציפיות מציאותיות. מה שנהוג לכנות "מבנה הגוף" של כל אדם נקבע לא רק על ידי מרכיב השומן או השומן של אזורים מסוימים, אלא יותר מכך, על ידי מבנה העצמות והשרירים, אלמנטים שלא ניתן לתקן בטכניקות כירורגיות.

 

לפעמים יש מקרים שלא יכולים לבצע, והנה כמה סיבות:

התערבות זו נמנעת כאשר המטופל חורג ממשקלו האידיאלי, שכן מטרתה אינה לרדת קילוגרמים, אלא להתאים את צורת הגוף על ידי שינוי נפח מצבורי שומן מסוימים. בשום מקרה שאיבת שומן אינה יכולה להוות תחליף לדיאטה, היא גם לא טיפול נגד צלוליט -למרות שהיא יכולה לשפר אותו, וגם לא, בסופו של דבר, שיטה לטיפול בהשמנה. במקרה של השמנת יתר על המטופל לפנות למומחה לתזונה או במקרים של השמנה חולנית למנתח כללי אשר יעריך את ההתוויה לניתוח להפחתת משקל. כמו כן, אין לבצע אותה בחולים במשקל נמוך ממה שנחשב נורמלי או בריא או שקיים חשד או ידוע אצלם סוג כלשהו של הפרעת אכילה.

היבט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא ששאיבת שומן משיגה תוצאות טובות יותר אצל אותם מטופלים המציגים רמה גבוהה יותר של גמישות ומוצקות של העור, מה שיאפשר נסיגה נאותה והתאמה של אותו מתאר הגוף.

 

כמה פרטים שחשובים לדעת:

כדי לעבור שאיבת שומן, מועמד טוב חייב להיות בכושר גופני, ללא מחלות לב וכלי דם או כל בעיה במערכת החיסונית שעלולה להקשות על הניתוח.

גיל, סוג העור, מיקום הצטברות השומן וציפיות המטופל הם חלק מההיבטים אותם ישקול הרופא המנתח במהלך הייעוץ הראשון, כדי לקבוע אם שאיבת שומן היא אופציה טובה למקרה שלך.

 

אנחנו באופטימל נמצאים כדי לתת לכם את כל המענה הרצוי.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח לעיצוב סנטר

ניתוח סנטר, הידוע גם כגניופלסטיקה או מנטופלאסטי, הוא הליך קוסמטי שמטרתו לעצב מחדש את הסנטר,…

בוטוקס

בוטוקס, קיצור של Botulinum toxin, הוא הפך לטיפול להפחתת קמטים וצעירות. עם זאת, היישומים שלה…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן