שאיבת שומן

כשאנו שומעים על תהליך של שאיבת שומן, ישר חושבים על ניתוח. אצלנו במרפאת אופטימל, התהליך הוא שונה. לכן במאמר זה אנו רוצים לתת לכם מידע, כדי שתגיעו לבדיקה או ייעוץ עם הידע הנכון. לפרטים נוספים נשמח לעמוד לשירותכם.

שאיבת שומן היא הליך ניתוח קוסמטי המסיר שומן לא רצוי מחלקים שונים בגוף. הוא משמש לעתים קרובות כדי לעצב מחדש אזורים כגון הבטן, הירכיים, הישבן והזרועות. שאיבת שומן אינה פתרון לירידה במשקל, אלא דרך להתמקד באזורים ספציפיים בגוף שעמידים לדיאטה ופעילות גופנית.

ההליך כולל ביצוע חתכים קטנים באזור היעד והחדרת צינור דק הנקרא צינורית. הקנולה משמשת לשאיבת השומן הלא רצוי, ואת החתכים סוגרים בתפרים או בסרט ניתוח. ישנם מספר סוגים של טכניקות שאיבת שומן, כולל שאיבת שומן מסורתית, שאיבת שומן בסיוע לייזר ושאיבת שומן בסיוע אולטרסאונד.

בעוד שאיבת שומן נחשבת בדרך כלל להליך בטוח ויעיל, היא כרוכה בסיכונים ו אפשריים. אלה יכולים לכלול דימום, זיהום ועור לא אחיד או עם גומות. חשוב לבחור מנתח מוסמך ומנוסה ולדון בסיכונים וביתרונות של ההליך לפני קבלת החלטה.

ההחלמה משאיבת שומן משתנה בהתאם להיקף ההליך הריפוי האישי של המטופל. רוב המטופלים יכולים לחזור לעבודה תוך מספר ימים עד שבוע לאחר ההליך, אך עשויים לחלוף מספר שבועות עד שהנפיחות והחבורות יחלפו במלואן. בדרך כלל מומלץ למטופלים ללבוש בגדי דחיסה כדי לעזור בריפוי ולהפחית נפיחות.

לסיכום, שאיבת שומן היא הליך ניתוח קוסמטי שיכול לעזור לעצב מחדש אזורים בגוף. למרות שזה לא פתרון לירידה במשקל, זה יכול להיות דרך יעילה למקד אזורים ספציפיים של שומן לא רצוי. כמו בכל הליך כירורגי, חיוני לעשות את המחקר שלכם, לבחור מנתח מוסמך ולדון בסיכונים וביתרונות לפני קבלת החלטה.

*חשוב להדגיש שהטיפול מתאים גם לגברים וגם לנשים.

לפרטים נוספים, מרפאת אופטימל לשירותכם.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

בוטוקס

בוטוקס, קיצור של Botulinum toxin, הוא הפך לטיפול להפחתת קמטים וצעירות. עם זאת, היישומים שלה…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן