שאיבת שומן- גם לנשים וגם לגברים

כמו שהרבה אנשים יודעים, הטיפול בשאיבת שומן הוא לגברים וגם לנשים. במאמר זה תוכלו למצא פרטים על איך מתבצע הטיפול עצמו, כך כשתגיעו לרופא תוכלו לדעת בדיוק מה לשאול.

לפרטים נוספים נשמח לענות לכם.

שאיבת שומן היא אחד מהניתוחים הקוסמטיים המבוקשים ביותר לגוף, בקרב גברים.

  האם אתם מועמדים טובים לשאיבת שומן?

במונחים כלליים, המועמד האידיאלי לשאיבת שומן הוא מי שלמרות משקלו קרוב לאידיאל, יש לו מצבורי שומן מקומיים שלא ניתן לסלק באמצעות דיאטה או פעילות גופנית.

אצל נשים, הצטברויות אלו ממוקמות בתדירות גבוהה יותר בבטן, באגפים, בירכיים, בירכיים ובברכיים. במקרה של גברים, שאיבת שומן מאפשרת טיפול באזורים כמו אגפים, בטן וחזה ברמת החזה. זה עשוי להיות מומלץ גם במקרים מסוימים עם מצבורי שומן בגובה הצוואר. המנתח יעריך האם האזורים שהמטופל רוצה לשפר מתאימים להשגת תוצאה טובה בטכניקה כירורגית זו.

שאיבת שומן מסומנת כאשר אתם רוצה לשפר את קווי מתאר הגוף אך עם ציפיות מציאותיות. מה שנהוג לכנות "מבנה הגוף" של כל אדם נקבע לא רק על ידי המרכיב השומני של אזורים מסוימים, אלא יותר מכך, על ידי מבנה העצמות והשרירים, אלמנטים שלא ניתן לתקן בטכניקות כירורגיות.

התערבות זו אינה מומלצת כאשר המטופל חורג באופן מוגזם מהמשקל האידיאלי שלו, שכן מטרתה אינה לרדת קילוגרמים, אלא להתאים את צורת הגוף על ידי שינוי נפח הצטברויות שומניות מסוימות. שאיבת שומן לא יכולה בשום מקרה להיות תחליף לדיאטה, וגם לא טיפול נגד צלוליט -למרות שהיא יכולה לשפר אותו, וגם לא, בקיצור, שיטה לטיפול בהשמנה. במקרה של השמנת יתר על המטופל לפנות לתזונאי או במקרים של השמנה חולנית למנתח כללי אשר יעריך את ההתוויה לניתוח להפחתת משקל. כמו כן, אין לבצע אותה במטופלים עם משקל נמוך ממה שנחשב נורמלי או בריא או שיש בהם חשד או ידוע להפרעת אכילה כלשהי.

היבט נוסף שיש לקחת בחשבון הוא ששאיבת שומן משיגה תוצאות טובות יותר באותם מטופלים המציגים רמה גבוהה יותר של גמישות ומוצקות של העור, מה שיאפשר נסיגה נאותה והתאמה של אותו מתאר הגוף.

כדי לעבור שאיבת שומן, מועמד טוב צריך להיות בכושר גופני, לא לסבול ממחלות לב וכלי דם או כל בעיה במערכת החיסון שעלולה להקשות על הניתוח. הערכה רפואית מוקדמת תהיה הצעד הראשון לשלול או לקבל את התאמתך.

גיל, סוג העור, מיקום הצטברות השומן וציפיות המטופל הם חלק מההיבטים שהמנתח ישקול במהלך הייעוץ הראשון כדי לקבוע אם שאיבת שומן היא אפשרות טובה עבור המקרה שלך.

חשוב לדעת שאצלנו הטיפול בשאיבת שומן הוא ללא צורך בהרדמה.

החזרה לשגרה היא מידית .

הוא ללא צורך באשפוז.

 

לפרטים נוספים, אנו כאן במרפאת אופטימל כדי לענות לכם על כל השאלות.

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח לעיצוב סנטר

ניתוח סנטר, הידוע גם כגניופלסטיקה או מנטופלאסטי, הוא הליך קוסמטי שמטרתו לעצב מחדש את הסנטר,…

בוטוקס

בוטוקס, קיצור של Botulinum toxin, הוא הפך לטיפול להפחתת קמטים וצעירות. עם זאת, היישומים שלה…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן