שאיבת שומן אצל גברים

לא רק נשים אוהבות לטפל בעצמן. רוב הגברים גם אוהבים להיות מטופחים ולהרגיש טוב, לכן אחד הטיפולים שאנו באופטימל מציעים הוא שאיבת שומן. נשמח שתקראו את כל המאמר, ואנו פה לכל השאלות.

הבטן היא האזור בגוף שבו, במקרה של גברים, יש הצטברות גדולה יותר של שומן, שגם אם מבוצעת דיאטת הרזיה בליווי פעילות גופנית, היא לא נמחקת. ומסיבה זו זה יותר ויותר נפוץ שגברים עוברים שאיבת שומן בטנית כדי לחסל את הבטן הלא נעימה.

לפני הטיפול, תקבל ייעוץ מהרופא שלנו בו הסבר על כל הטיפול.

מדובר בהתערבות פשוטה, שנמשכת בין שעה לשעתיים, תלוי בכמות השומן המיועדת, וכמעט שאין לה סיבוכים. מבצעים חתך קטן דרכו מוחדרת צינורית המחוברת למכשיר שאיבה ודרכה שואבים ומוציאים את השומן. בין שלושה לשישה חודשים לאחר מכן יראו את התוצאות הסופיות. אכן כן; יהיה צורך לשמור על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית כדי להימנע מעלייה במשקל, גם כאשר לא סביר שהשומן הבטני יתחדש.

איך מבצעים את השאיבה:   

ראשית, שואבים את השומן מהבטן והאגפים בעזרת הקנולה. לפני הכניסה לחדר הניתוח, המנתח יגרום למטופל לכווץ את שרירי הבטן ולצייר את קווי המתאר שלהם על העור. תמרון זה יאפשר לכם, לאחר שאיבת השומן העודף, לסמן את קו המתאר של השרירים בעזרת הצינורית, ביטול רקמת השומן מהחריצים המפרידים ביניהם ושמונע את הראייה שלהם כלפי חוץ.

אחרי:

לאחר הניתוח, על המטופל ללבוש בגד דחיסה לצמיתות למשך כחודש ימים ולאחר מכן רק ביום או בלילה למשך 7-15 ימים נוספים. בדרך זו, בנוסף להגבלת הדלקת שההתערבות יוצרת, העור מסתגל לקו המתאר הפיזי החדש.

תוצאת ההתערבות תתחיל להיראות לאחר חודש, אך היא לא תיראה לגמרי עד לאחר 3-6 חודשים. במקרים מסוימים ניתן להאריך תקופה זו עד 18 חודשים.

השומן שהוסר לא יתחדש שוב. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי יתכן שלאחר שאיבת שומן בטנית נותרים באזור המטופל חלק מתאי שומן ואלו יכולים להגדיל את נפחם ולעוות את האזור. לכן חיוני שלאחר התערבות זו המטופל ישמור על הרגלים בריאים, עם תזונה מאוזנת ופעילות גופנית סדירה.

 

לכל שאלה, פנייה, ייעוץ אנו כאן באופטימל כדי לעזור לך בשמחה.

 

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

הזעת יתר

הזעת יתר, יכולה להיות מצב מעיק ומביך המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. בעוד שהזעה…

עיבויי שפתיים

תהליך עיבוי השפתיים כולל בדרך כלל שימוש בפרוצדורות קוסמטיות שמטרתן להגביר את גודל השפתיים ומלאותן.…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן