פיסול אף ללא ניתוח

 

חמש עובדות מפתיעות על פיסול אף ללא ניתוח

פיסול אף הוא אחד מטיפולי האסתטיקה הפופולריים בעולם, בקרב גברים ונשים כאחד. הודות לפיתוחים פורצי דרך בתחום בשנים האחרונות, רבים מוותרים היום על סכין המנתחים ובוחרים לבצע פיסול אף במקום ניתוח. הנה חמש עובדות שעומדות להפתיע אתכם על אודות הטיפול

 

  1. טיפול אסתטי תחת הרדמה מלאה? שכחו מזה

מאחר שהליך פיסול אף ללא ניתוח אינו פעולה פולשנית, אלא נעשה באמצעות הזרקה של חומר מילוי באמצעות מחט או קנולה, הוא אינו כרוך בכאבים משמעותיים ולפיכך הוא מתבצע תחת הרדמה מקומית קלה בלבד. לאחר ההליך, תיתכן נפיחות מקומית קלה למשך מספר שעות עד ימים, אבל בהשוואה לניתוח פלסטי, ולהתאוששות המורכבת ממנו, מדובר בהבדל של שמיים וארץ.

 

  1. אפשר גם לתקן ניתוח אף

בחלק מהמקרים ניתן לטפל באמצעות פיסול אף ללא ניתוח, בפגמים שנוצרו בעקבות ניתוח אף לא מוצלח, ובמקרה כזה מדובר באפשרות קלה ופשוטה יותר בהשוואה לניתוח חוזר.

 

  1. מדובר בהליך זמני ומצב הפיך

פיסול אף יוצר מצב הפיך וזמני וניתן לתיקון, בין אם תחליטו שהשינוי אינו לרוחכם או שתרצו עיצוב שונה מהתוצאה שהתקבלה. זאת, בניגוד לניתוח פלסטי באף, שמצריך תקופה ארוכה של החלמה עד קבלת התוצאה הסופית הנראית לעין, ובמקרה שבו התוצאה אינה לרוחכם – יצריך חזרה על ניתוח שבמקרים רבים תוצאתו לא תהיה משביעת רצון.

 

  1. גם המפורסמות עפות על פיסול אף ללא ניתוח

שתי כוכבות מוכרות שעברו ניתוח אף בעברן, הן ג'וליה רוברטס וג'ניפר אניסטון. למרות זאת, זה לא הפריע להן לבצע בשנים האחרונות תיקון של התוצאה, באמצעות פיסול אף ללא ניתוח.

 

  1. חומרים טבעיים ושימושיים במיוחד

פיסול אף ללא ניתוח מתבצע באמצעות הזרקת חומרים שונים, בהם חומצה היאלרונית, רדיאס או אלנסה, אותם אתם בוודאי מכירים מטיפולי מילוי אחרים באזור הפנים. חומצה היאלרונית לדוגמה היא חומר שקיים בגופנו באופן טבעי, ומתאימה במיוחד לטיפולים של פיסול אף. חומר זה מאפשר לעצב מחדש מצב של גבנון, או גשר אף שקוע – ולייצר מראה חדש ואסתטי.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

בוטוקס היופי ומעבר

הבוטוקס, המופק מהחיידק קלוסטרידיום בוטולינום, הוא לא רק תיקון קוסמטי לקמטים אלא גם טיפול מגוון…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן