הסרת צלקות אקנה

בגיל ההתבגרות, ההורמונים וחשיפה לגורמים אחרים הם הגורמים של תופעת האקנה בפנים, במיוחד בגיל העשרה. בתקופה זו של חיינו נדרש טיפול מיוחד בעור, ובמקרים רבים יישונם טיפולים להפחתת השפעותיו ושיפור המראה.

אולם, גם אם טיפלו נכון, ישנם מקרים רבים שבהם לאחר שהשלב בו נראה אקנה מסתיים, נותרים הסימנים והצלקות שהוא גורם, לפעמים מאוד ברורים ומסומנים.

החדשות הטובות הן שישנם טיפולי אסתטיקה לפנים המאפשרים במידה רבה להעלים סימני אקנה וצלקות. השיטה עליה אנו ממליצים למקרים אלו היא מריחת פילינג כימי.

מהו פילינג כימי?

פילינג כימי, הוא טכניקה המורכבת ממריחה של חומר בעל יכולת פילינג על מנת להגיע לחידוש תאים מהיר בשכבות העור השונות. המטרות הן מרובות, כמו שיפור סימני ההזדקנות, קידום לחות, תזונה, יצירת קולגן וגם הסרת סימנים וצלקות.

פילינג לפנים הוא אחד מהטיפולים האסתטיים המבוקשים כיום בשל היתרונות הרבים שהם מציעים בשימושים שונים. זהו אחד הטיפולים הבטוחים והיעילים ביותר להילחם בסימני אקנה.

מספר הפגישות הדרושות להסרת צלקות אקנה תלוי בכל מקרה ספציפי ובחומרתו.

סוגי פילינג אקנה

מיקרו-דרמה או פילינג כימי לטיפול באקנה מורכב, כפי שציינו, ביישום של חומרים כימיים על עור הפנים. לשם כך משתמשים בסוגים שונים של חומצות.

חומצה לקטית: מופקת מחלב, זוהי החומצה הקלה מכולן. מומלץ למקרים קלים יותר של אקנה שכן השפעתו שטחית ואינה גורמת להתקלפות יתר של העור.

חומצה גליקולית: המתקבלת מקנה סוכר, היא נוכחת יותר ויותר במוצרי קוסמטיקה. הוא מיועד לעור שמן מכיוון שהוא מציע יתרונות נוספים כמו ויסות ייצור החלב, סוגר את הנקבוביות ומעניק לחות לעור לעומק.

חומצה סליצילית: היא המשמשת ביותר לטיפול באקנה. חומצה סליצילית, העשויה  מליבנה מתוקה וערבה, משמשת בפילינג אקנה מכיוון שהיא נלחמת בפצעונים ונקודות שחורות ובעלת תכונות אנטיבקטריאליות וחטאות חזקות.

ישנם סוגים שונים של אקנה ולכל אחד יש סוג פילינג שמתאים יותר. בהתאם לסימנים שנרצה להסיר, עומק הטיפול ישתנה. בכל המקרים חשוב להתייעץ עם מומחה רפואי שימליץ, בהתאם לחומרת המקרה, סוג העור וכל נסיבות מסוימות, את השיטה האידיאלית לשימוש.

טיפול זה יכול להתבצע בעומקים שונים של העור (שטחי, בינוני ועמוק), בהתאם לצרכים ולרצונות של כל מטופל. פילינג זה יכול להתבצע בנפרד או בשילוב עם פרוצדורות קוסמטיות אחרות

טיפול בפילינג כימי לאקנה

טיפול פילינג כימי להסרת צלקות וסימני אקנה ממריץ את חידוש התאים .בטכניקה זו אנו מאיצים את חידוש עור הפנים על ידי ביטול תאים מתים ויצירת תאים חדשים.

 

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן