ניתוח אף -כל מה שכדאי לדעת

כשאנו מחליטים לבצע ניתוח אף הוא לא תמיד ליופי, לפעמים זה כי יש איזו בעיה רפואית שכדאי וצריכים לטפל. אנו במרפאת אופטימל רוצים לתת לכם את כל המידע כדי שתגיעו מוכנים לרופא. הניתוח עצמו הוא גם לגברים וגם לנשים.

שלבי ניתוח אף:

שלב 1: הרדמה

תרופות ניתנות לרווחתכם במהלך ההליך הכירורגי. האפשרויות הזמינות כוללות תרופות הרגעה תוך ורידי והרדמה כללית. הרופא שלך ימליץ לך על הטוב ביותר עבורך.

שלב 2: החתך

ניתוח אף יכול להתבצע באמצעות פרוצדורה סגורה, שבה החתכים מוסתרים בתוך האף, או פרוצדורה פתוחה, שבה מבצעים חתך לאורך הקולומלה, שהיא רצועת הרקמה הצרה המפרידה בין הנחיריים. דרך החתכים הללו, הרקמה הרכה המכסה את האף מורמת בעדינות, ומאפשרת גישה לעצב מחדש את המבנה שלה.

שלב 3: עיצוב מחדש של מבנה האף

ניתוח אף יכול להקטין או להגדיל את מבני האף באמצעות שימוש בסחוס מושתל מחלקים אחרים בגוף. בדרך כלל משתמשים לשם כך בשברי סחוס מהמחיצה, החלוקה בחלק האמצעי של האף. מדי פעם נלקחת חתיכת סחוס מהאוזן, ולעתים רחוקות מאוד, חלק מסחוס הצלעות.

שלב 4: תיקון של מחיצת אף סטיה

אם מחיצת האף סוטה, היא מתיישרת בזמן זה והבלטות הפנימיות של האף מצטמצמות לשיפור הנשימה.

שלב 5: סגירת החתך

לאחר פיסול המבנה הבסיסי של האף לצורה הרצויה, עור האף והרקמות ממוקמים מחדש ונסגרים החתכים. ניתן לבצע חתכים נוספים בקפלים הטבעיים של הנחיריים כדי לשנות את גודלם.

שלב 6: ראה את התוצאות

האף ייתמך ככל הנראה על ידי סדים וצינורות פנימיים בשלב הראשון של הריפוי, למשך כשבוע. למרות שהנפיחות הראשונית נרגעת תוך מספר שבועות, עשויה לחלוף עד שנה עד שמתאר האף החדש שלך יוחלק לחלוטין. במהלך תקופה זו תבחינו בשינויים הדרגתיים במראה האף שלכם כאשר התוצאה קבועה יותר מתעצבת. הנפיחות עלולה לבוא וללכת ואולי אף להחמיר בבוקר בשנה הראשונה לאחר הניתוח.

 

לייעוץ, שאלות, אנו במרפאת אופטימל  נשמח לעזור.

 

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

שאיבת שומן- היתרונות

שאיבת שומן היא הליך קוסמטי פופולרי שמסיר מצבורי שומן עודפים מאזורים ספציפיים בגוף, ומסייע בשיפור…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן