פיסול אף או ניתוח?

פיסול אף או ניתוח? 5 יתרונות של פיסול אף:

עם התקדמות טיפולי האסתטיקה לאורך השנים, היום ניתוח אף הוא לא השיטה היחידה על מנת לעצב את האף לפי רצונכם. במקום הליך כירורגי פולשני, הכירו מקרוב את היתרונות של פיסול אף ללא ניתוח

  1. לא מדובר בניתוח!

בניגוד להליך כירורגי שמבוסס על ניסור עצמות והסרת רקמות סחוס עודפות ומהווה טיפול פולשני, פיסול אף ללא ניתוח הוא הליך קצר יותר – הנמשך כחצי שעה בלבד, אינו מבוצע בהרדמה מלאה אלא תחת אלחוש מקומי בלבד, אין צורך בהתאוששות וניתן להמשיך כרגיל בשגרת היום. זאת בניגוד לניתוח, שנעשה תחת הרדמה מלאה ומצריך תקופת החלמה.

  1. פיסול אף ללא ניתוח – אפשר לשנות המון!

אמנם בניתוח אף ניתן להקטין או להגדיל את האף, לשנות את צורתו ואת היחס והזווית שבין האף לשפה העליונה, אך השינויים שניתן לבצע באמצעות חומצה היאלרונית, בה משתמשים בהליך פיסול אף ללא ניתוח, הם רבים וניכרים: יישור גבנון, עיצוב קצה האף והרמתו, יצירת סימטריה, טשטוש עצמות בולטות, עידון של מראה הנחיריים ועוד.

  1. תוצאות מהירות

בניגוד לניתוח אף, שאת תוצאותיו המלאות ניתן לראות לאחר מספר חודשי החלמה, את תוצאות פיסול אף ללא ניתוח ניתן לראות כבר כעבור מספר ימים. זה אומר שניתן לבצע את הטיפול בתקופה של כחודש לפני אירוע חשוב וליהנות מהתוצאות.

  1. הכל הפיך

בניגוד לניתוח אף, שתוצאותיו נשמרות לאורך תקופה ארוכת שנים, תוצאות פיסול האף ללא ניתוח מחזיקות מעמד כשנה עד שנתיים. מה שנראה ברגע הראשון כמו חיסרון – הופך ליתרון. אם אינכם מרוצים מהתוצאה, תמיד תוכלו לשנות אותה, ואם כן – תמיד תוכלו לחזור עליה ללא כל הגבלה.

  1. פחות סכנות ותופעות לוואי

מאחר שניתוח מצריך הרדמה – זהו תהליך שכרוך בסיכונים, שלא לדבר על הכאב הנילווה לתקופה שאחרי הניתוח. לניתוח יש תופעות לוואי של נפיחות ממושכת, שטפי דם, דימום ולעתים צלקות. במקרים קשים יותר – זיהום ופגיעה בחוש הריח. מכל אלו ניתן להימנע באמצעות פיסול אף ללא ניתוח.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

הזעת יתר

הזעת יתר, יכולה להיות מצב מעיק ומביך המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. בעוד שהזעה…

עיבויי שפתיים

תהליך עיבוי השפתיים כולל בדרך כלל שימוש בפרוצדורות קוסמטיות שמטרתן להגביר את גודל השפתיים ומלאותן.…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן