הרמה והגדלת חזה

בהשוואה לזמנים עברו, בהחלט ניתן לומר כי ניתוחים פלסטיים הפכו להיות נחלת הכלל בקרב יותר ויותר נשים וגברים שרוצים לשפר את מראם החיצוני, להיראות טוב יותר ולהרגיש נוח עם עצמם. בין הניתוחים הפופולאריים ביותר בקרב הקהל הנשי, נמצאים ניתוחי הרמה והגדלת חזה.

פונים רק לטובים ביותר!

ניתוחי הרמה והגדלת חזה אינם נחשבים לניתוחים מורכבים ושיעורי הצלחתם הינם גבוהים ביותר. אולם, עדיין מדובר בניתוח ופרוצדורה רפואית הדורשת הרדמה כללית, ולכן מומלץ לפנות לטובים והמקצועיים ביותר. באופטימל – המרכז לרפואה אסתטית ולכירורגיה פלסטית בירושלים, אנו מציעים למטופלות ולמטופלים שלנו את מיטב הרופאים המומחים בתחום הטיפולים הפלסטיים. אנו מקיימים שיתוף פעולה עם קופות חולים שונות, כמו כללית ומאוחדת, וכך המטופלות יכולות ליהנות מהנחות משמעותיות. אנו גם גאים להיות אחד המרכזים החדשניים ביותר העושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומכשור חדיש.

ניתוחי חזה

לא בכדי ניתוחי הרמה והגדלת חזה הפכו להיות כה פופולאריים. החזה הוא אחד מסמלי הנשיות המובהקים ביותר, ואנו כאן באופטימל מציעים לציבור הנשים פתרונות אסתטיים מצוינים לשיפור מראה החזה, בין אם מדובר על הרמה והגדלת חזה, ובין אם מדובר על הקטנה או עיצוב.

הרמה והגדלה

ניתוח הרמה והגדלת חזה הוא למעשה ניתוח משולב. במהלך הפרוצדורה הניתוחית, יגדילו הרופאים המומחים את נפח השד, כך החזה יראה מלא יותר אך גם גבוה יותר, מוצק וזקוף.

למי מתאים הניתוח?

ניתוח הרמה והגדלת חזה, מיועד לנשים להן חזה קטן מידיי לטעמן או נפול. חזה נפול יכול לנבוע משנים של לידות והנקות, מהרזייה קיצונית, משינויים הקשורים לגיל ומסיבות נוספות. אין זה ממש משנה מהי הסיבה לנפילת החזה, אנו באופטימל ירושלים, מבטיחים לציבור המטופלות שלנו כי הן תעזובנה את המרפאה עם חזה לתפארת, מה שיעלה את ביטחונן העצמי ויסייע להן לחוש טוב יותר עם עצמן ועם גופן.

איך מתכוננים לניתוח?

בראש ובראשונה אנו מזמינים אתכן להגיע אלינו למרפאה לפגישת ייעוץ. לאחר שיחה זו, יקבע הרופא האם המטופלת מתאימה לניתוח. עוד טרם ניתוח הרמה והגדלת חזה, על כל אישה לעבור מספר בדיקות רפואיות. לאחר שהוחלט בדבר ביצוע ניתוח הרמה והגדלת חזה, כל לקוחה תקבל מאתנו את כל ההסברים הדרושים לפרק הזמן שלפני הניתוח, מהלכו, וההחלמה ממנו.

כיצד מבוצעים הניתוחים?

ניתוחי הרמה והגדלת חזה הם ניתוחים המבוצעים תחת הרדמה כללית, ממש בדומה לסוגי ניתוחים אחרים. לאחר שהמטופלת הורדמה ולאחר חיטוי אזור הניתוח יתחיל הרופא במלאכתו.

מה קורה אחרי הניתוח?

ניתוחי הרמה והגדלת חזה מצריכים תקופת החלמה והתאוששות. אנו מציידים את המטופלות שלנו עם כל ההסברים ומספקים מענה שלם ומלא על כל שאלה. עם החזרה הביתה, אין לעסוק בפעילות פיזית שדורשת מאמץ. מומלץ כמה שיותר לנוח. כמו כן, הרופא ירשום למטופלות תרופות אותן ייטלו תקופה מסויימת לאחר הניתוח. חשוב גם לרכוש חזייה איכותית אותה לובשים באופן רציף, ומסירים אותה רק בזמן הרחצה.

האם עלולים להופיע סיבוכים?

כל ניתוח טומן בחובו אי אילו סיבוכים אשר עלולים לצוץ. אנו באופטימל עושים את המרב על מנת להימנע מסיבוכים עקב ניתוחי הרמה והגדלה. סיבוכים אפשריים הם זיהום, דימום, וצלקות שנרפאות באיטיות. בכל מקרה, כל מטופלת שעברה אצלנו ניתוח הרמה והגדלה, מגיעה אלינו לביקורת ופיקוח רפואי.

מעוניינות להרים והגדיל את החזה?
צרו עוד היום קשר עם אופטימל ירושלים, והגיעו אלינו לשיחת ייעוץ!
077-316-7507

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן