הרמת גבות

ניתוח להרמת גבות – רק באופטימל!

לפעמים קשה לקלוט עד כמה יכול שינוי קטנטן בתווי הפנים יכול להשפיע על המראה שלנו, לא כל שכן כשמדובר על מיקום הגבות. בין אם נרצה ובין אם לא, כוח המשיכה פועל עלינו מהרגע שבו אנחנו נולדים ובשלב מסוים הגבות נכנעות ומתחילות "לצנוח" לאט אבל בטוח, לכיוון העפעפיים. מטבע הדברים הצניחה מתרחשת אצל כולנו, כאשר ישנם מספר גורמים המשפיעים על קצב הצניחה, המשתנה מאדם לאדם.
יש לציין כי לא בכל מקרה יהיה צורך לבצע ניתוח הרמת גבות כדי להשיג את המראה הנחשק, שכן עד שלב מסוים ניתן בהחלט להסתפק בהזרקות בוטוקס. כמו כן כאשר כמות השומן שמתחת לגבה מתחילה להתרוקן, יתכן שניתן יהיה לטפל באמצעות מילוי בחומצה היאלורונית, המעניקה נפח וגורמת להרמת הגבות. אם גם מילוי על ידי חומצה היאלורונית לא "עושה את העבודה", אפשר לשקול הרמה באמצעות חוטים ואם מסיבות כאלו ואחרות גם הפתרון הזה יורד מהפרק, ניתן להכניס לתמונה את הניתוחים המודרניים להרמת גבות.

מראה נהדר תוך פחות משעה

ניתוח הרמת גבות נחשב לניתוח פשוט יחסית ובמקרים רבים הוא מבוצע בשילוב עם ניתוח לתיקון צניחת עפעפיים. מטרת הניתוח היא לתקן את הצניחה של החלק הצדי של הגבה על העפעף העליון. הניתוח מבוצע בהרדמה מקומית בלבד, אך במקרים מסוימים יהיה צורך לבצע בנוסף גם טשטוש. אם הניתוח כולל הרמת גבות בלבד, משכו יהיה פחות משעה ואם ההליך כולל גם ניתוח עפעפיים, משכו יעמוד על כשעה וחצי.

האם מדובר בניתוח מסוכן?

כפי שציינו, ניתוח הרמת גבות הוא ניתוח פשוט ביותר. למעשה כל עוד נוקטים במספר אמצעי זהירות, הסיכון לסיבוכים הוא אפסי. בעיקר חשוב להימנע מנטילה של תרופות לדילול הדם כשבועיים לפני הניתוח כמו אספירין. זאת כיוון שנטילת תרופות לדילול הדם עלולה להגביר את הסיכון לדימום מוגבר באזור הניתוח. ההתאוששות מניתוח הרמת גבות מהירה מאוד ולמעשה המנותחים לא נדרשים להישאר להשגחה של יותר ממספר שעות.

תהליך ההחלמה בשבועות הראשונים לאחר הניתוח

משך ההחלמה הראשונית עומד על כשבועיים לכל היותר. במשך תקופה זו בהחלט יתכן שיופיעו שטפי דם ובצקות וכן ישנה אפשרות שהבצקות ושטפי הדם לא ייעלמו תוך שבועיים בלבד. יש להימנע מלחפוף את הראש במשך כשלושה ימים לאחר הניתוח ולא להסתפר במשך כשלושה שבועות. החדשות הטובות הן שגם במקרים שבהם מופיעים כאבים, הרי שלרוב מדובר בכאבים קלים מאוד, שלא אמורים להפריע לתפקוד היומיומי. כמו כן צלקות הניתוח העדינות שמופיעות בקו השיער, הולכות ונהיות מטושטשות עד בלתי מורגשות תוך חודשים ספורים.

תוך כמה זמן תוצאות הניתוח ייעלמו?

בדיוק כפי שקצב צניחת הגבות משתנה מאדם לאדם, כך גם משך השפעת הניתוח על מראה הפנים של המנותח, אינו אחיד בין המטופלים. ישנו מגוון רחב ביותר של גורמים המשפיעים על צניחת הגבות לאחר הניתוח. בין היתר מדובר על הרגלי החשיפה לשמש, טיב העור, סוג התרופות שהמטופל נוהג ליטול, הרגלי העישון של המנותח, גיל המנותח, מחלות רקע ועוד. כפי שניתן להבין, רוב רובם של הגורמים המשפיעים על משך ההשפעה של הניתוח, כלל לא תלויים ברמת המיומנות או המקצועיות של המנתח, אלא דווקא בהרגלי החיים של המנותח. באותה נשימה יש לציין כי ישנם גם גורמים שלא נמצאים כלל בשליטתו של המנותח, הקשורים יותר לגנטיקה שלו. ניתן לכתוב כי בגדול מראה הפנים יישאר כפי שהיה לאחר הניתוח במשך חמש עד עשר שנים לכל היותר.

לקבלת פרטים נוספים על ניתוח הרמת גבות
צרו קשר עוד היום עם המומחים של "אופטימל המרכז לרפואה אסתטית"
בטלפון מספר 073-3167507 לתיאום מועד לפגישת ייעוץ

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
מתעניינת בטיפול הרמת גבות?
אשמח לעזור😀
דילוג לתוכן