טיפול בהזעת יתר

טיפול בהזעת יתר

לא מעט אנשים סובלים מהזעת יתר, מה שגורם לחוסר נעימות, בושה ומבוכה, עד קשיים בתפקוד היומיומי. אולם, כיום המכונים האסתטיים מציעים טיפולים אסתטיים יעילים לבעיה, המבוצעים על ידי רופאים מקצועיים ומיומנים, והתוצאות? הן מצוינות!

מה עלול לגרום להזעת יתר?

לרוב, הזעת יתר נובעות מכמה סיבות: כאשר קיים חוסר איזון הורמונלי בגוף, במצבים הגורמים ללחץ נפשי, גם שתיית משקאות חריפים עלולה לגרום להזעה, השמנת יתר ושימוש בסוגים שונים של תרופות. אולם, אין מקום להתייאש, מכוני האסתטיקה מציעים לכם דרכי טיפול, כאשר לרוב מדובר בהזרקות של בוטוקס, המשמש לא רק לטשטוש קמטים, נמצא כי הוא מנטרל את התופעה.

דרכי טיפול

כאשר מדובר על הזעת יתר ודרכי טיפול, יש לפנות לטובים ביותר, רק רופא רשאי לפתור את בעיית ההזעה. הטיפול איננו כואב כלל. בנוסף, המטופלים לא צריכים להכין את עצמם מראש. את הבוטוקס מזריקים באמצעות מחט דקיקה, וכך מחדירים את החומר היכן שנדרש.

מה קורה לאחר הטיפול?

ובכן, לאחר הזעת יתר ודרכי טיפול, אפשר לחזור הביתה. אולם, הרופאים מדגישים כי בהחלט רצוי לנוח, לפחות לכמה שעות ולהימנע מפעילות מאומצת. לאחר שבעה ימים, יש להגיע שוב לרופא, על מנת שיבדוק את התוצאות, והיה והן אינן אפקטיביות מספיק, בהחלט ניתן להוסיף עוד חומר.

למשך כמה זמן הטיפול יעיל?

אין מדובר בטיפולים אסתטיים חד פעמיים, יש לחזור עליהם מידי כמה חודשים, שכן לאחר זמן מה, הבוטוקס נמס.

היכן הם אזורי ההזעה?

המציאות מצביעה על כך, כי מרבית האנשים סובלים מבעיה זו באזור בית השחי. אולם גם הזעה בידיים, כפות הרגליים והפנים הינה נפוצה למדיי. כדאי להדגיש כאן, כי רוב האנשים אשר סובלים מהבעיה בבית השחי, נתונים להזעת יתר באזורים אחרים בגוף. מן הסתם, תופעה זו גורמת לפגיעה באיכות החיים.

האם ניתן לטפל בהזעה רק באמצעות בוטוקס?

הזעת יתר ודרכי טיפול, טומנת בחובה שימוש בחומרים שונים. דרך הטיפול הנפוצה והפופולארית ביותר היא באמצעות הבוטוקס, אולם בהחלט אפשר לטפל בבעיה באמצעות חומרים אחרים. ישנם קרמים המסייעים, דיאודורנטים, ואפשר לבחור בעוד דרכי טיפול, כמו ניתוח המנתק את העצב באזור ההזעה, וכמו כן, ישנה אפשרות לשאוב מאזור בית השחי את הבלוטות.

מאיזה גיל ניתן לעבור טיפולים אסתטיים?

דרכי הטיפול מיועדת אך ורק לאנשים מעל גיל 18, ולא לפני כן. זאת ועוד, לפני הטיפול יש לברר את מהות הבעיה. לעיתים הסימפטומים, נובעים גם ממצב בריאותי לא תקין.

דרכים אלטרנטיביות לטיפול בהזעה

הטיפול היעיל והאפקטיבי ביותר, הוא באמצעות הזרקות הבוטוקס, אולם ניתן לנסות ולמנוע את הופעתה של זיעה מרובה. אנשים שמנים יסבלו יותר מהזעה, ולכן מומלץ לאמץ אורח חיים נכון, הטומן בחובו הפחתה בכמות המזון ופעילות ספורטיבית. כמו כן, מומלץ להימנע מעישון, אין לצרוך כמויות גדולות של קפאין, משמע, הם עלולים להחמיר את הבעיה. לבסוף, לא מומלץ להתלבש בבגדים העשויים מחומר סינתטי אשר גם הוא גורם להזעה, אלא ביגוד העשוי מבד 100% כותנה, ואין ללבוש בגדים צמודים מידי.

סובלים מהזעת יתר בבית השחי? אופטימל המרכז לרפואה אסתטית ואיכות חיים
מציע מגוון רחב של פתרונות אסתטיים.
באופטימל, נעשה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
אצלנו תוכלו למצוא הסדרים דרך קופת חולים מאוחדת וכללית.
השאירו פרטים ונשמח לסייע לכם, לייעץ,
ולקבוע פגישת התאמה!

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
מתעניינת בטיפול בהזעת יתר?
אשמח לעזור😃
דילוג לתוכן