הגדלת חזה בשומן עצמי

עם השנים, ניתוחי הגדלת חזה הפכו להיות עניין שבשגרה. נשים שרוצות להגדיל את החזה שלהן או להרימו, כבר לא חושבות פעמיים. השיטות משתכללות כל העת, תקופת ההחלמה מתקצרת, והתוצאות הן בהחלט מרשימות.

הגדלת חזה בשומן עצמי

כמו כל ניתוח אחר, חשוב שיבצעו אותו הרופאים הטובים והמקצועיים ביותר, אלה שצברו ניסיון בתחום הניתוחים הפלסטיים. באופטימל – המרכז לרפואה אסתטית ולכירורגיה פלסטית, אנו מציעים כיום ללקוחות שלנו, מגוון רחב של טיפולים אסתטיים כולל הגדלת חזה בשומן עצמי, ואם אתן לקוחות של קופ"ח כללית או מאוחדת, אזי גם תהיו זכאיות להנחה ניכרת. אופטימל ירושלים עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, במכשור חדיש, הפיקוח על המטופלים הינו מלא, וככלל, מרפאות אופטימל שואפות להרגיל אותנו לסטנדרטים חדשים בכל הקשור לרפואה אסתטית.

ניתוחים להרמת החזה

ניתוחי הגדלת חזה הם בין הפופולאריים בעולם מבין כל שאר הטיפולים הפלסטיים. החזה מהווה סמל לנשיות, ונשים כיום יכולות להיראות טוב יותר, לחוש נוח עם עצמן ועם גופן, בזכות הניתוחים הללו. לרוב, ניתוחי הגדלת חזה מתבצעים באמצעות השתלת שתלי סיליקון, אולם כיום ישנן עוד שיטות, כאשר אנו מדברים על הגדלת חזה בשומן עצמי.

מה ההבדל בין השתלת סיליקון להזרקת שומן עצמי?

ניתוחי הגדלת חזה באמצעות סיליקון הינם הפופולאריים ביותר ואחוזי ההצלחה שלהם בהחלט מרשימים. אולם, עדיין מדובר על החדרת גוף זר לגוף. לעומת זאת, כאשר מדברים על הגדלת חזה בשומן עצמי, מדברים על שיטה בעלת יתרונות רבים שחייבים להכיר. את השומן שואבים מגוף המטופלת ולאחר מכן הוא מוזרק לאזור החזה. זהו ניתוח המתאים לא רק לשם הגדלת חזה, אלא מיועד לנשים להן פגמים באזור זה בשל ניתוחים שונים כמו ניתוח לכריתת שד. הניתוח גם מתאים לנשים שמעוניינות לתקן את שתלי הסיליקון. באופן כללי, השומן העצמי של הגוף שלנו, מאפשר לעצב את החזה באופן מושלם.

מהם היתרונות הבולטים?

כפי שנאמר, ניתוחי הגדלת חזה בשומן עצמי אינם מצריכים החדרת גוף זר לגוף. ניתוחי הסיליקון הינם בטוחים מתמיד, אולם לא מתאימים לכל אישה. בנוסף, הפרוצדורה הינה פשוטה יותר מניתוחי הגדלת חזה באמצעות סיליקון. אין צורך בהרדמה כללית אלא בזריקת טשטוש.

לעיתים כאשר נשים מגדילות את החזה באמצעות ניתוחי סיליקון, נדרשים לאחר הניתוח אי אילו תיקונים, זה אמנם נדיר אך עלול לקרות. ניתוחי הגדלת חזה בשומן עצמי, אינם מצריכים תיקונים כלשהם. עניין נוסף שאולי מטריד את מנוחתן של לא מעט נשים המתכננות לעבור ניתוח הגדלת חזה, הוא הצלקות. אמנם, ככל שבוחרים טוב יותר את המרפאה והרופאים, כך הניתוח יהיה מקצועי יותר, והצלקות תהיינה כמה שיותר מינוריות, אך בניתוח הגדלת חזה בשומן עצמי, כלל לא יישארו צלקות.

יתרון הפעולה המשולבת

ניתוחי הגדלת חזה בשומן עצמי מאפשרים לנשים לא רק להגדיל את החזה, אלא בעת ובעונה אחת גם להיפטר מעודפי שומן לא רצויים. לרוב מדובר בשומן שהצטבר באזור הבטן או אזור אגן הירכיים, וכך המטופלת תצא מהמרפאה לא רק עם חזה גדול ומורם יותר, אלא גם עם פחות מצבורי שומן. החזות החיצונית תהיה אסתטית בצורה יוצאת מן הכלל.

מה נדרש מהמטופלת?

ניתוחי הגדלת חזה בשומן עצמי מיועדים מן הסתם לנשים להן עודפי שומן אותן ניתן לשאוב ולאחר מכן להזריק. בנוסף, כמובן שכל מטופלת עוברת עוד טרם הפרוצדורה בדיקה מעמיקה לפיה יקבע הרופא אם היא מתאימה לניתוח מסוג זה.
מעוניינות לשמוע יותר על ניתוח הגדלת חזה בשומן עצמי? צרו עוד היום קשר עם אופטימל ירושלים, והגיעו אלינו לפגישת ייעוץ!

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן