פילינג כימי

מהו בעצם פילינג כימי, כיצד הוא מתרחש ומהן התוצאות? קראו על כך במדריך אופטימלי!

 

לאורך השנים, מצטברים על עורנו מטבע הדברים אותות לזמן שחלף: כתמי פיגמנטציה, קמטים, קמטומים, צלקות זעירות ועוד. את הזמן שחלף אמנם אי אפשר להחזיר לאחור, אולם את הסימנים הללו בהחלט ניתן למחות. אחד מהאמצעים שבעזרתם ניתן להחליק את עור הפנים ולמחות סימנים ואותות שונים שניקוו בעור, הוא פילינג כימי.

פילינג כימי – מה זה בעצם

פילינג, כשמו כן הוא, עוסק בקילוף השכבות החיצוניות ביותר של העור, וחשיפת השכבות העמוקות, הרעננות יותר של העור. באמצעות הקילוף העדין של תאי העור החיצוניים, שנחשפו לפגעי הזמן והסביבה, נחשפים תאים צעירים יותר, רעננים, להם מראה בהיר, חי וחלק יותר.

ניתן לבצע פילינג באמצעים ובעומקים שונים, החל מפילינג ביתי, המסיר שכבה שטחית ביותר של תאי עור, ועד לפילינג מעמיק. יש לציין שככל שהפילינג עמוק יותר, כך גם התוצאות ניכרות יותר.

בניגוד לשיטות אחרות, שבהן הפילינג מבוצע באמצעים שאינם כימיים, לרבות קרני לייזר, פילינג כימי, כשמו, מבוצע באמצעות חומרים כימיים.

יש לציין כי פילינג כימי, מאפשר להגיע לתוצאות אסתטיות ביותר, המסירות קמטוטים, קמטים וכתמי פיגמנטציה ומרעננות את עור הפנים באופן ניכר, ללא ניתוח או צורך בהרדמה כללית.

פילינג כימי – כיצד זה מתבצע

בשיטה זו חושף בעל מקצוע מנוסה ומיומן את העור לחומרים כימיים ייעודיים, יוצר כוויה עדינה ומבוקרת, הגורמת לקילוף מבוקר של העור ולחשיפת שכבת העור הרעננה והאסתטית שתחתיו.

לפני הפילינג הכימי, מתבצעת קבלה של המטופל במרפאה, תשאול ובדיקת רצון המטופל, כמו גם אבחון סוג עורו, סגנון חייו וצרכיו. לאחר מכן, יכנס המטופל לחדר הטיפולים. לפני ביצוע הפילינג, במידת הצורך, מתבצע אלחוש מקומי. הפילינג הכימי מתבצע באמצעות מריחת החומרים שהותאמו על ידי המטפל/ת, לפי צורכי המטופל וסוג עורו, השארתם למשך הזמן הנחוץ, והסרתם. לאחר הטיפול ניתנות למטופל הנחיות מתאימות, ומתואמת פגישת ביקורת.

החומרים ומשך הטיפול, תלויים בצורכי המטופל ומותאמים לך אישית.

פילינג כימי – למי זה מתאים

פילינג כימי עשוי להתאים למי שמעוניינים לרענן את מראה עורם, אם בשל קמטוטים, סימני פיגמנטציה או מראה עור עייף וחסר חיים, כל זאת ללא ניתוח. לפני ביצוע כל הליך רפואי, אנו מבצעים בדיקה אישית ותשאול. פילינג כימי עשוי שלא להתאים במקרים שונים, לרבות מחלות עור. גם לאנשים בעלי גוון עור כהה, הטיפול עשוי שלא להתאים. הטיפול גם עשוי שלא להתאים למי שנוהגים להיחשף לשמש לעתים קרובות ואינם מתכוונים לחרוג מהרגל זה, אם הטיפול אינו מתאים לכם – אנו נעדכן אתכם כמובן ונציע לכם חלופות.

פילינג כימי – מה ההנחיות

יש להגיע לטיפול בפנים נקיות, אין צורך לצום לפני הטיפול. תתכן התאמת טיפול תרופתי או קוסמטי לפני הטיפול, בהתאם לצורך המטופל. לפני ביצוע ההליך יתבצעו ניקוי יסודי של העור והכנתו. לאחר מכן תתבצע מריחה של החומר והשארתו למשך הזמן הנחוץ. תתכן מריחה חוזרת לפי הצורך. יש לקחת בחשבון, שבשלב זה תיתכן תחושת עקצוץ בעור. לאחר מכן, יוסרו חומרי הפילינג, יימרחו על העור חומרים להרגעתו ויינתנו תוצאות להמשך.

חשוב לדעת, שחשיפה לשמש אסור בשנה שלאחר הטיפול, ובייחוד בחודש הראשון שלאחריו.

פילינג כימי – ההחלמה

משך ההלחמה ומהלכה תלויים בעומק הפילינג. לאחר הפילינג, צפויים אדמומיות בעור, נפיחות ומטבע הדברים – גם קילוף. ההחלמה יכולה להימשך בין שלושה ימים – לשלושה שבועות. חשוב להדגיש שבתקופה זו אסורה כל חשיפה לשמש.

פילינג כימי באופטימל

פילינג כימי באופטימל, מבוצע על ידי אנשי המקצוע המנוסים בתחומם, העוסקים באסתטיקה מזה שנים ארוכות. הטיפול מבוצע באמצעות החומרים האיכותיים ביותר בשוק, העומדים בכל תקני האיכות הנדרשים. אנו מלווים את מטופלינו העוברים פילינג כימי משלב ההתלבטות, דרך התאמת הטיפול, ביצועו ועד למעקב אחרי התוצאות, ונהנים לראות בכל פעם מחדש את שביעות הרצון הרבה.

למידע נוסף, השאירו את פרטיכם ונשמח ליצור עמכם קשר

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן