טיפולי פילינג

טיפולי פילינג נחשבים לחוד החנית של טיפול האנטי אייג'ינג. אמנם רוחות הזמן, הקדמה והמדע לא מצאו את נוסחת הקסם שתאפשר לאדם לחיות מבלי להזדקן, ואשר תעצור את תקתוקם של מחוגי השעון הביולוגי שממהר לרוץ קדימה, אך בהחלט תרמו לשיפורם של טיפולי הפנים הוותיקים: כיום ישנם טיפולי פילינג עדכניים וחדשניים מסוגים שונים הרותמים שיטות מודרניות שתורמות להצערת מראה עור הפנים.

מהו פילינג?

מהותם של טיפולי הפילינג הם קילוף מבוקר של העור במטרה ליצור הבראה, התחדשות ויצירת תאי עור חדשים – רעננים, נקיים, מתוחים, טריים וצעירים יותר. הטיפול של קילוף העור מקובל כבר אלפי שנים כטיפול המניע תהליך של שיקום והתחדשות העור, בעקבות הסרה של תאי עור מתים ורתימת מנגנונים מובנים בגוף ליצירת תאים חדשים. בעבר נעשו טיפולי קילוף העור במגוון אמצעים שעם הזמן שוכללו וכיום ישנה קשת רחבה של טיפולי פילינג חדשניים ועתירי יתרונות שהחליפו את הטיפולים הוותיקים.

מי זקוקה לפילינג?

פילינג הוא טיפול פנים נפוץ ובשל יעילותו הרבה הוא מתאים לכל מטופלת המעוניינת לעבור הליך קוסמטי שירענן את מראה עור הפנים שלה. סוגי הפילינג השונים נבדלים זה מזה בחומרים בהם נעשה שימוש, במידת הקילוף של העור, בתהליך הטיפולי ובתוצאות המתקבלות. לכל מטופלת מותאם טיפול פילינג אישי בהתאם למאפיינים השונים שלה ובהתאם למטרות הטיפול. הסוד בהצלחת טיפולי הפילינג טמון בהתאמת סוג הטיפול למטופלת ובחירת הטיפול האידאלי עבורה בין שלל טיפולי הפילינג הקיימים.

אילו סוגי פילינג קיימים ולמי מומלץ כל טיפול?

פילינג קל

קילוף שטחי של שכבת העור החיצונית באמצעות מריחת חומר כימי בריכוז נמוך, ליצירת כוויה מקומית ושטחית בדרגה קלה. הטיפול לא כואב, מבוצע ע"י קוסמטיקאית, מתאים לכולן ומבטיח תוצאות טובות למי שרוצה לשפר ולרענן את מראה עור הפנים.

פילינג בינוני(TCA)

קילוף עמוק יותר של העור באמצעות חומצת TCA בריכוז גבוה, היוצרת כוויה מקומית וקלה שגוררת קילוף של שכבת עור הפנים החיצונית. פילינג בינוני מתאים להעלמת כתמים שונים – כתמי גיל, כתמי זקנה, כתמי שמש ופיגמנטציה; ומוביל להתחדשות עור הפנים על ידי יצירת חומרים האחראים לגמישות העור. הטיפול נעשה על ידי רופא ותוצאותיו נשמרות לשנה.

פילינג עמוק – קילוף כימי עמוק

טיפול המיועד למטופלות המעוניינות להיפטר מקמטוטים, כתמים וצלקות, כגון צלקות אקנה. הטיפול נעשה על ידי רופא בלבד וכולל שימוש בחומרים כימיים בריכוז גבוה (חומצת פנול או חומצת אצטט-תלת-כלורית (T.C.A) ). מריחת החומרים יובילו לקילוף שכבות העור באופן עמוק יותר בהשוואה לטיפולי הפילינג הקל והבינוני, תוך יצירת כוויה בדרגת חומרה שתיים. לעתים מבוצע הטיפול תחת הרדמה וכרוך באשפוז. תוצאות הטיפול נהדרות, העור משנה לגמרי את מראהו וניתן ליהנות מעור חלק נקי וצעיר יותר למשך חמש שנים. הטיפול לא מתאים לכולן וחשוב לבחון התאמה לפני ביצועו.

פילינג לייזר

קילוף כימי עמוק באמצעות קרני לייזר המייתרות את השימוש בחומרים כימיים, תוך חיקוי פעולתן. מדובר בטיפול חדשני ויעיל, אם כי יקר. ישנם כמה סוגי פילינג לייזר השונים בדרגת הקילוף, בחומרת הכוויה ובתהליך שנוצר בעקבות הטיפול. כמובן שחשוב להתאים כל טיפול פילינג לייזר למטופלת בהתחשב במאפייניה השונים.

פילינג CO2 לייזר

פילינג לייזר עוצמתי ועמוק ביותר המשיג תוצאות נהדרות ומתאים להסרת כתמי עור וצלקות.

טיפולים בתחום טיפולי פילינג

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן