מילוי שקעים

המילה האחרונה ברפואה האסתטית נמצאת ממש מתחת לעיניים שלך!
עור הפנים ידוע בעמידותו הרבה וביכולת ההתחדשות המהירה שלו, אולם יש להוציא ממשוואה זו את עור הפנים סביב העיניים. עור הפנים באזור זה דק יותר ועמיד פחות בפני פגעי הגנטיקה והגיל, משום שהוא מכיל פחות רקמות שומן אשר מדלדלות במהירות עם השנים.

מיעוט ברקמות שומניות, יחד עם דקותו הטבעית של העור, מהווים כר פורה ל"עיגולים שחורים" שהם למעשה כלי דם כחלחלים המשתקפים מבעד לעור הדק ומשווים לפנינו מראה 'עייף' משהו.
עד כאן הבשורות הרעות, שסביר שהייתם מודעים להן מלכתחילה.

ודאי תשמחו לדעת שניתן לטפל בבעיה בקלות בעזרת טיפול מהיר, יעיל ולא פולשני אשר יחזיר לכם את הברק לעיניים ולפנים. הכירו את הטרנד הלוהט של טיפולי האסתטיקה- מילוי שקעים בעזרת חומצה הילארונית.

חומצה הילארונית הינה רב סוכר אותו מייצר גופנו באופן טבעי, וכאשר מזריקים אותו בחללים בתחת לעיניים, הוא נספג במהירות ומקנה לעור גמישות ונפח המפצים על מחסור ברקמות השומן. חומצה הילארונית מחזיקה בגוף שנה שלמה, לאחריה יש לחזור על הטפול לשימור המראה הזוהר. תתחדשו!

עוד טיפולים בתחום

ניתוחים לעיצוב הסנטר

למרות שאנו רגילים להתייחס אליו בצורה טריוויאלית, לסנטר יש תפקיד חשוב ומרכזי בפנים, והוא משפיע רבות על המראה הכללי. לא…

עיבוי שפתיים

השפתיים נחשבות לכרטיס הביקור של הפנים ומשפיעות רבות על תפיסתן בעיני המתבונן. שפתיים בשרניות ועסיסיות משדרות חושניות והפכו לאלמנט משיכה…

עיצוב עצמות לחיים

עצמות לחיים גבוהות ומודגשות הן סמל אוניברסאלי לנעורים, יופי וחיוניות. עם השנים חלים שינויים בכמות פיזור השומן התת עורי באיזור…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
מתעניינת בטיפול מילוי שקעים?
אשמח לעזור😀
דילוג לתוכן