הצערת עור הפנים

מילוי והעלמת קמטי הבעה וגיל בתהליך פשוט, מהיר ובטוח, לפנים צעירות ומלאות ברק.

טיפול הצערת עור הפנים של אופטימל הינו תהליך פשוט אשר בסופו תוכלי להביט במראה ולחייך מאוזן לאוזן. הטיפול, על שלושת שלביו, כולל ליווי צמוד וייעוץ אישי לכל אורכו ועומד בסטנדרטים העולמיים המחמירים ביותר. כל החומרים והמכשור בהם נעשה שימוש בטיפול מאושרים ע"י משרד הבריאות הישראלי וה- F.D.A האמריקאי.

מילוי קמטי הבעה וגיל

את קמטי ההבעה הנעשים בולטים יותר עם השנים, ניתן למלא באמצעות הזרקת בוטוקס ובאמצעות הזרקת חומצה היאלרונית. הזרקת בוטוקס מיועדת בעיקר לטיפול בקמטי הבעה במצח, בצידי העיניים ובין הגבות. ההזרקה מתבצעת ללא צורך בהרדמה מקומית וניתן לקבל את הטיפול ללא צורך בהכנות מיוחדות. מיד לאחר הטיפול ניתן לחזור הביתה ולשגרת היום אולם מומלץ להימנע מפעילות גופנית.

מילוי נפח הפנים

חומצה היאלרונית הינו חומר טבעי המופק בגופינו ואחרי על הענקת נפח ולחות לעורנו. עם השנים פוחת ייצורו בגוף והמחסור ניכר בפנים. את החסך ניתן להשלים בקלות באמצעות הזרקת כמות מצומצמת של חומצה היאלרונית לאזורים נבחרים בפנים, בעזרת מחט דקיקה במיוחד בתהליך פשוט ומהיר. הזרקת החומר הטבעי יעזור לגופך לשמור על רמת הלחות בעור ובכך על חיוניותו ורעננות.

רסטילן סקין בוסטרס – טיפול חדשני להצערת העור

מקורו של עור נפלא טמון בשכבות העמוקות של העור. בדיוק בשל כך נוצרה סדרת רסטילן סקינבוסטרס המעניקה לחות אל תוך השכבות התת-עוריות, היכן שהעור שלך הכי זקוק לה.

החומר המוחדר לעורך פועל מתוך העומק אל פני השטח ומעניק לעורך מראה זוהר ונהדר – בדיוק כמוך!

כיצד זה עובד?

עם התבגרותנו יורדת איכותה של החומצה ההיאלורונית המיוצרת בגוף – מולקולת סוכר המצויה באופן טבעי בגופנו. למולקולה זו יכולת לקשור אליה מים ולמצק את העור אך עם הזמן היא מאבדת חלק ניכר מיכולתה לספוח מים ולהחזיקם. מוצרי רסטילן סקינבוסטרס משלימים עבורך את רמתה ואיכותה של החומצה ההיאלורונית ומשיבים לעורך רכות ומראה קורן.

הטיפול נעשה באזורים הבאים: פנים, צוואר, גב כף היד ומחשוף (décolletage) לשיפור מראה ומרקם העור הפגום כתוצאה מצלקות פוסט-אקנה או מנזקי השמש.

מגוון מוצרי רסטילן מבוססים על טכנולוגיית ה NASHA. זהו פטנט בבעלותה של חברת גלדרמה, המייצב את החומצה ההיאלורונית במינימום התערבות כימית, מה שהופך אותה לחומר הבטוח ביותר הקיים בשוק.

מטרות הטיפול

1. מילוי קמטים והשבת נפחים
קמטים נאזולביאליים (בין האף לפה), מילוי והדגשת שפתיים, עיצוב לחיים וכו'.

2. לשיפור איכות העור ומראהו (SKINBOOSTERS)
הענקת זוהר ואלסטיות לעור הפנים, הצוואר, המחשוף וגב כף היד.

משך הטיפול

האפקט של רסטילן סקינבוסטרס נבנה באופן הדרגתי מטיפול לטיפול ועל כן המלצתנו היא לסדרה של 2-3 טיפולים עוקבים במרחק של 2-4 שבועות זה מזה.

לכמה זמן נשמרות התוצאות?

בתום סדרה של 2-3 טיפולים, יקבל עורך מראה זוהר כמו גם תכונות של אלסטיות, מיצוק ורכות למגע. בשל ייצובה של החומצה ההיאלורונית יישמר מראה זה למשך תקופה של 6-10 חודשים, כאשר טיפול נוסף יש לבצע לאחר 6 חודשים כדי לשמר את האפקט לשנה נוספת.

טיפולים בתחום הצערת עור הפנים

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן