הסרת שיער לגברים

רוב הסיכויים שלפני שלושה עשורים, לא יכולנו לכתוב את הטקסט הזה, לפחות לא בעברית. זאת כיוון שמה שהיום נחשב לתעשייה משגשגת ולתחום הנהנה מפריחה וביקוש שרק עולה והולך בהתמדה, היה עד לא מזמן הרגל שהיה שמור לספורטאים או דוגמנים בלבד. רבים מאתנו גדלו על החזה השעיר של כוכבי הרוק של שנות ה-70, ה-80 וה-90 כמו ג'ון בון ג'ובי למשל, ונאלצו לפנות את מקומם לגבר המטרוסקסואל, שהכתיב סטייל שונה של אסתטיקה: מטופח יותר, מודע יותר וחלק הרבה יותר.

כיום גבר אמיתי שמאמין בכך שטיפוח עצמי הוא לא מילה גסה, ידאג להסיר את השיער המיותר, או לכל הפחות לעצב את שיער גופו בצורה אסתטית. במאמר שלפניכם נפרט אודות הטכניקה המומלצת ביותר כיום להסרת שיער, הן לנשים והן לגברים והכוונה היא כמובן להסרת שיער בלייזר. נענה על מספר שאלות נפוצות שעולות לעתים קרובות בהקשר של טיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים.

האם מדובר בטיפול חד פעמי?

גברים רבים שמעוניינים לעבור טיפולים להסרת שיער, מאמינים כי מדובר בטיפול שמבוצע באופן חד פעמי, אך האמת היא שעדיין לא הצליחו לפתח טיפול שיוכל לגרום להעלמת השיער המיותר במהירות שכזו. בדרך כלל נדרשים עד 12 טיפולים, כאשר בין טיפול לטיפול יש להמתין עד 12 שבועות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה הפשוטה שלכל שערה ישנם שלושה שלבי צמיחה והתפתחות ולכן בזמן הטיפול כל זקיק נמצא בשלב שונה. כמו כן בכל טיפול ניתן לגרום להרס של כעשרה אחוז בלבד מהזקיקים. אם כך מדובר בטיפול שדורש מחויבות והשקעה לא מבוטלת של זמן, אבל כפי שציינו, מדובר על הטיפול בעל התוצאות הטובות ביותר, והנחשב ליעיל ביותר.

מאילו אזורים ניתן להסיר שיער באמצעות לייזר?

עד לפני לא יותר מדי זמן, גברים נהגו להסיר שיער בעיקר מאזורי גוף חשופים כמו אזור הצוואר ואזור העורף. כיום לעומת זאת, גברים רבים מקפידים להסיר שיער גם מאזורים שלא זוכים לחשיפה מתמדת, כמו אזור הכתפיים, המפשעות, בתי השחי ועוד. בנוסף, גברים רבים בימינו דואגים להסיר גם שיער מאזור הגבות, התנוך ועצמות הלחיים. מעבר לכך, ישנם גם גברים שבוחרים לעבור הסרת שיער מפרקי האצבעות ומגב כף היד. בין היתר מדובר בגברים שנוהגים להצטלם לטלוויזיה, גברים העוסקים במקצועות הטיפול, המעוניינים לספק למטופלים שלהם חוויה אסתטית ונעימה יותר ועוד.

האם הטיפול מתאים לכל סוגי העור ולכל גווני השיער?

בעבר מכשירי הלייזר ששימשו להסרת שיער לא התאימו לכל המטופלים באשר הם והתאימו בעיקר לבעלי שיער כהה ועור בהיר. יחד עם זאת, לאורך השנים פותחו מכשירים מתקדמים המאפשרים לבצע הסרת שיער גם במקרים שבהם מדובר בבעלי גוון עור כהה ובעלי גוון שיער בהיר מאוד. נקודת המפתח בהקשר זה היא שלפני שמקבלים החלטה בנוגע לסוג המכשיר, יש לאפיין את סוג העור, את גוון השיער ואת עובי השיער. רק כך ניתן לקבל החלטה מושכלת בנוגע לאופי המכשיר וסוג הטיפול האופטימאלי למטופל.

האם הסרת שיער בלייזר כרוכה בתופעות לוואי כלשהן?

מעניין לדעת שטיפולי הלייזר להרחקת שיער הם לא רק הטיפולים היעילים ביותר, אלא גם הטיפולים הבטיחותיים ביותר שישנם. ייתכן אמנם שתופיע לאחר הטיפול אדמומיות מסוימת באזור ההסרה, אבל שום דבר מעבר לכך. זאת כמובן בניגוד לתופעות הלוואי האפשריות במקרה של גילוח לא איכותי או במקרה של הסרה על ידי תכשירים כימיים, שעלולים לעורר תגובה חמורה ולהוביל לתופעות לוואי קשות.

לקבלת פרטים נוספים בנוגע לאופי הטיפול או לקביעת פגישת ייעוץ בנושא,
צרו קשר עם המומחים של אופטימל, המרכז לרפואה אסתטית ואיכות חיים,
בטלפון מספר 077-3167505.

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן