ניתוח הצמדת אוזניים

כמה נכון, אבל יש מקומות בגוף שאנו פחות אוהבים, לכן יש אפשרות לתקן אותם. במרפאת אופטימל תוכלו למצא את ניתוח הצמדת אוזניים, קל ופשוט. נשמח שתקראו את המאמר ולכל שאלה אנחנו פה.

לפני הניתוח תקבלו הסבר רחב על כל מה שיהיה לפני ואחרי הניתוח, ושם תוכלו לשאול את כל השאלות הרלוונטיות לכם.

ניתוח אוזניים הוא הליך קוסמטי שיכול לשנות את האוזן, לסדר או למקם מחדש את האוזן כדי להשיג תוצאה קוסמטית רצויה. לעתים קרובות זה יכול לתקן גם בעיות כמו אוזניים בולטות, היכן שהאוזניים בולטות החוצה. סוג זה של ניתוח ידוע לרוב כניתוח אוטופלסטיקה. יכול גם לשנות את גודל האוזניים או ליצור סימטריה טובה יותר. אוזניים שאינן פרופורציונליות לראש יכולות להיות בולטות יותר בילדים ולהוביל לבעיות ביטחון והערכה עצמית.

מי מועמד לניתוח אוזניים?

אם אתם במצב בריאותי טוב ואינכם מרוצים ממראה האוזניים שלכם, ייתכן שאתם מועמדים טובים לניתוח אוזניים. לפני המשך הניתוח, האוזניים צריכות להתפתח לגודלן המלא, שהוא בדרך כלל בסביבות גיל 6 שנים. ניתוח אוטופלסטיק מתקן אוזניים בולטות וניתן לבצע בילדים מעל גיל 5 שנים ומבוגרים.

כיצד מתבצע ניתוח אוזניים?

הניתוח מבוצע בהרדמה מלאה ואורך בדרך כלל 1-2 שעות. ישנן מספר טכניקות שונות המשמשות לעיצוב האוזניים. בדרך כלל, מבצעים חתך בחלק האחורי של האוזן והסחוס עובר מניפולציות באמצעות שימוש בתפרים כדי לגרום לאוזן להתכופף לכיוון הראש. ניתן להשתמש בשיטות שונות אחרות בהתאם לאנטומיה. החתך נסגר בקפידה.

למה לצפות לאחר הניתוח?

תוכלו לחזור הביתה באותו יום אחרי הניתוח. שמרו את התחבושת סביב האוזניים והראש שלכם במקום עד להסרה במשרד 5-7 ימים לאחר הניתוח. שמרו על ראש מורם בזמן שאתם יישנים בשבוע הראשון. אל תשכבו על האוזן. לאחר הסרת התחבושת, יש לענוד רצועת זיעה נוחה למשך 2-3 שבועות. הימנעו מכל פעילות מאומצת או פעילות גופנית במשך 3 שבועות.

 

לכל שאלה, ייעוץ, אנחנו כאן באופטימל נענה בשמחה.

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

בוטוקס היופי ומעבר

הבוטוקס, המופק מהחיידק קלוסטרידיום בוטולינום, הוא לא רק תיקון קוסמטי לקמטים אלא גם טיפול מגוון…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן