בוטוקס – איך לטפל?

כמו שאתם יודעים, הטיפול בבוטוקס נהיה יותר ויותר מקובל בכל העולם. כך הרבה נשים או גברים אוהבים לטפל בעצמם, כדי להרגיש טוב יותר, ולפעמים יותר צעירים. לכן במאמר הזה אנו רוצים לתת לכם כמה טיפים על הטיפול ומה כדאי יותר לעשות.

הטיפולים האסתטיים מעוררים ספקות כמו עניין, ויותר מכך אם מיתוסים מסוימים סובבים סביבם. זהו המקרה של הבוטוקס שלמרות שהוא אחד הנפוצים ביותר כיום, עדיין יש חשש מהשימוש בו. האם הוא יעיל? הוא טוב? לכמה זמן?

לפני ואחרי בוטוקס

איך בוטוקס עובד על קמטים וכמה זמן הוא מחזיק מעמד?

כך ידוע מסחרית הטיפול בבוטולינום טוקסין, חומר שעם חדירתו חוסם את הפרשת האצטילכולין מקצות העצבים. בדרך זו השריר נרגע וכתוצאה מכך לא מופיע הכיווץ המסמן את קו ההבעה או הקמט.

אצלנו באופטימל, תקבלו ייעוץ לפני הטיפול בו תוכלו לקבל את כל הפרטים.

מספר מפגשי בוטוקס מומלץ

רצוי לבצע שני מפגשים  בשנה כדי שהשריר יתאושש ונמנע ניוון או איבוד נפח שלו. בכל מקרה, ישנם אנשי מקצוע המייעצים לו בתדירות גבוהה יותר, עד ארבע פעמים בשנה, המבקשים להראות את השפעתו לצמיתות.

ההבדל בין בוטוקס, חומצה היאלורונית והרמה

קל לבלבל בין הטיפולים האסתטיים הללו, אבל האמת היא שיש להם שימושים שונים:

בוטוקס משמש לתיקון קמטי הבעה על ידי הרפיית השרירים באזור בו הוא מוחל.

לשימוש בחומצה היאלורונית מספר פונקציות, כולל הוספת נפח לשפתיים, לעצמות הלחיים… ושימושים נוספים כמו לחות לאזורים יבשים מאוד, מה שקורה גם בשפתיים.

מטרת מתיחת הפנים עולה בקנה אחד עם זו של הבוטוקס, כלומר להעלים קמטים.

ההבדל הוא שהראשון מבסס את הטיפול על ניתוח להעלמת קמטים הנוצרים מעודפי עור, והשני מתקן קמטי הבעה ללא התערבות כירורגית. בכל מקרה, ניתן להשלים את ההרמה באמצעות בוטוקס.

למה לבוטוקס יש מוניטין רע?

לא פעם אנו שומעים שטיפול זה מחמיר את מראה הפנים מכיוון שהוא מפחית את כושר ההבעה של המטופל, או שהשפתיים אינן טבעיות לאחר הסתננות. עם זאת, כל זה הוא חלק מהמיתוסים שמתגבשים סביב הבוטוקס, שהמוניטין הרע שלו לא מגיע לו.

הדבר הראשון שעלינו לדעת הוא שלא מוזרק בוטוקס לשפתיים, שכן לשם כך ישנם סוגים נוספים של חומרי מילוי המשיגים אפקט נפח. נכון לעכשיו, חומרי מילוי חוקיים ניתנים לספיגה, לא קבועים, מכיוון שהפנים משתנות עם הזמן באופן טבעי.

לכן, אם אנחנו רואים שפתיים בנפח מדי, זה כנראה בגלל מילוי שנעשה מזמן או שלא נעשה נכון, ולא בגלל הזרקת בוטוקס.

טיפול אסתטי בבוטוקס שבירת 5 מיתוסים של בוטוקס

זה לא מסוכן. כאשר הטיפול מתבצע בצורה נכונה ועל ידי איש מקצוע מוסמך, אין בו אי נוחות, אם כי נכון שיכולה להיווצר השפעה זמנית לא רצויה כאשר השריר אליו הוא חודר אינו הנכון. קיימת גם אפשרות שלמטופל יש אלרגיה לאחד המרכיבים, שיש לקחת בחשבון.

לא מבטל את יכולת ההבעה. למרות שהתנועתיות של השרירים יורדת, המטופל יכול להתבטא באותו אופן כמו לפני הטיפול, והוא יכול גם לקמט את האזור המטופל. התוצאה תהיה תלויה במינון המיושם ובמקום ההסתננות. מסיבה זו, חשוב לפנות למומחים ברפואה אסתטית כדי לקבל את הטבעיות המרבית בתוצאות.

זה לא מתאים רק לעור בוגר. למעשה, מגיל הבגרות כבר ניתן לבצע את הטיפול, שכן ישנם אנשים המציגים קמטים בגילאים צעירים יותר. עם זאת, זה נכון שזה לא משהו נפוץ.

מקרים בהם נעשה שימוש לרעה בבוטוקס אינם שכיחים, למעט אנשים בודדים שהולכים למספר מומחים כך שכל אחד מזריק כמות מסוימת של בוטוקס, אבל כמו שאמרתי, זה לא שכיח.

זו טעות לחשוב שלבוטוקס לוקח 15 שנות חופש. המפתח להצלחת הרפואה האסתטית הוא שהיא עוזרת לנו להיראות טוב עם גילנו.

לבסוף, חיוני להכיר את הצרכים של כל אדם, שכן, מדי פעם, עשויים להיות עניין גדול יותר בהשגת טבעיות בתוצאות, ובאחרות, שהשינויים הללו נראים היטב.

 

אנחנו כאן באופטימל נשמח לענות על כל השאלות.

 

 

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן