הצרת היקפים בשיטת E.B.T

מי מאיתנו לא מוצא את עצמו בשלבים מסוימים בחיים מביט במראה ולא לגמרי מרוצה ממה שהוא רואה? זה לא משנה אם מדובר על נשים או על גברים כי בכל מקרה הופעתנו החיצונית משפיעה רבות על הרגשתנו הפנימית ולכן ברור מדוע כולנו מתעסקים בנושא הזה. למרות הטכנולוגיה המתקדמת עוד אין שיטה שיכולה לעצור את הזמן, מה שאומר שצלוליטיס, עור נפול ותופעות דומות הן מנת חלקם של כל האנשים במוקדם או במאוחר. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם חושבים היום איך בכל זאת תוכלו לחטב את הגוף שלכם ואיך בכל זאת תוכלו להיראות טוב יותר? אם כך, אתם בוודאי רוצים להכיר שיטת הצרת היקפים שבאמת תעשה את העבודה.

הצרת היקפים עם יעילות גבוהה ותוצאות מהירות

רבות דובר על שיטות שונות שמטרתן להצר את ההיקפים שלנו אך חלק מהן אינן מספיק יעילות ובחלק מהן אנחנו אפילו עלולים לגרום לעצמנו נזק. לכן הגיע הזמן שתכירו גם אתם את שיטת E.B.T המבוססת על מחקרים מדעיים של חברת EMPIRE OF BEAUTY ואשר עליהם נרשם פטנט בלעדי. מייסד השיטה הוא דוקטור דולנסקי ועיקרי השיטה כוללים שימוש ברצועות מיוחדות שעשויות מחומר אלסטי איכותי המשולב בתכשירים ארומתרפיים שונים וטבעיים. הבסיס לפעילות השיטה היא שינוי הטמפרטורה בגוף מחום לקור עז, דבר שמוביל לשריפת קלוריות ושומנים במקומות הרצויים.

כל היתרונות בשיטה אחת

כאשר מדברים על שיטה להצרת היקפים אשר מתבצעת בעזרת רצועות מיוחדות ניתן לראות שהשיטה יעילה במקרים כמו: צלוליטיס, סימני הרזיה, קמטים ועוד. מבחינת היתרונות, אנו רואים שהיא זולה יותר משיטות אחרות, אינה דורשת התערבות כירורגית, אינה מכאיבה ויכולה אפילו להיות נעימה. בנוסף לכל אלה, שווה לנסות את השיטה הזאת פשוט כי אחוזי ההצלחה שלה גבוהים מאוד וכבר אחרי הטיפול הראשון ניתן להרגיש בהבדל.

ההכנה לקראת הטיפול

כפי שקורה לגבי טיפולים רבים אחרים, גם בשיטה זו להצרת היקפים יש צורך להתכונן מראש ולדעת מספר דברים. ראשית, המטופל צריך להיות בצום של לפחות 5 שעות לפני הטיפול, שכן אחרת פעילות החבישה והשמנים לא תהיה מספיק יעילה ושנית, הוא גם חייב לשתות לפחות 2.5 ליטר של מים לפני הטיפול. בנוסף לכל אלה, כדאי לדעת שלמטופל במימדים ממוצעים לרוב תוצע סדרת טיפולים הכוללת 10 עד 12 מפגשים כדי להגיע ליעילות מרבית.

מהלך הטיפול והתחבושות המיוחדות

חשוב לדעת שבמהלך הטיפול תחילה ירגיש המטופל תחושה של חום גבוה מאוד אך אחרי כ20 דקות התחושה הזאת משתנה ועוברת לתחושת קור פנימי עז. מהאזורים שבהם מתבצע הטיפול תתפרק אנרגיה רבה וזה למעשה מה שיוביל לכך ששכבות השומן תוסרנה בצורה יעילה. הטיפול מתבצע בעזרת חבישות מיוחדות שחייבות להיות תוצרת ארומוויק והן כוללות שימוש במספר חומרים: שמן מינראלי, אצות וקוויאר. במהלך הטיפול מתבצעת חבישה מקצועית של האזורים המטופלים ולחבישה הזאת מוסיפים גם נייר פלסטיק מגן שמטרתו להפוך את תחושת הקרירות לאינטנסיבית ובכך גם ליעילה יותר.

טיפול משלים לפעילויות שונות

במידה ואתם כבר מבצעים פעילויות שונות שמטרתן היא, בין היתר, להצר היקפים (כמו מכון כושר או כל פעילות גופנית אחרת), הרי שגם אז שיטת החבישות יכולה להיות יעילה עבורכם. בפועל היא תשמש כטיפול משלים עם יעילות גבוהה ביותר שכן הטיפול מותח את רקמות החיבור התת עוריות ומחזיר אותן להיות מוצקות יותר. בפועל ניתן לראות שהשיטה הזאת מתאימה לכל אדם שרוצה למצק את הגוף שלו, להעלים צלוליטיס ולמתוח את העור בצורה יעילה וללא כאבים. הצרת היקפים מעולם לא הייתה ברת הישג כפי שהיא היום, כך שלא כדאי לוותר על כך ואתם מוזמנים לפנות אלינו באופטימל ירושלים בע"מ עוד היום כדי לקבוע פגישה ראשונה ולנסות זאת בעצמכם.

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
מתעניינת בטיפול הצרת היקפים בשיטת E.B.T?
אשמח לעזור😃
דילוג לתוכן