הסרת שיער לנשים

הסרת שיער בלייזר

בשנים האחרונות טיפולים להרחקת שיער לצמיתות באמצעות לייזר, הפכו להרבה יותר פופולאריים מכל סוג אחר של טיפולים להסרת שיער. הסיבה לכך נעוצה בכמה תהליכים שהתרחשו בתחום בעשורים האחרונים. בראש ובראשונה מדובר על פיתוח של מכשירים חדשים שאפשרו ליותר נשים לעבור הסרת שיער בלייזר, לרבות נשים בעלות שיער בגוון בהיר ובעלות עור כהה. בנוסף חשוב לציין כי רמת היעילות של המכשירים החדשים גבוהה ביותר ובכל מקרה גבוהה יותר מרמת היעילות של המכשירים שאפיינו את התעשייה בתחילת דרכה.

מה הן השאלות נפוצות שנוטות לצוץ כשעולה הרעיון לעבור הסרת שיער בלייזר?

החל מאיזה גיל ניתן להתחיל לעבור טיפולי לייזר להרחקת שיער לצמיתות?

באופן עקרוני נשים יכולות להתחיל לעבור טיפולי לייזר להסרת שיער מגיל 15, אך חשוב לקבל החלטה בנוגע לכל מטופלת ומטופלת באופן פרטני ולהתייחס לאופי הצמיחה של השיער באזור המדובר.

האם כואב להסיר שיער בלייזר?

בגדול עוד לא פותחה השיטה שתאפשר להסיר שיער ללא כאב, אך בהשוואה למשל להסרה של שיער גוף באמצעות אפילציה או שעווה, הרי שהסרה של שיער באמצעות לייזר נחשבת לטכניקה שכרוכה בכאבים מינימאליים. כמו כן ניתן בחלק ניכר מהמקרים לעשות שימוש במשחות אלחוש שמרדימות את העור באופן מקומי וזמני, רק למשך הטיפול.

כמה טיפולים צריך לעבור לפני שניתן לראות תוצאות?

הסרת שיער בלייזר היא תהליך שנמשך לא מעט זמן. לא מדובר בשום אופן בטיפול חד פעמי ולמעשה ברוב המוחלט של המקרים הטיפול נפרס על פני 12 מפגשים. יחד עם זאת, לרוב ניתן יהיה לראות שינוי חיובי כבר לאחר ארבעה עד חמישה טיפולים בלבד. מספר הטיפולים הדרוש משתנה בין מטופלת למטופלת ומושפע למשל מרמת הצפיפות של השיער וכן מהתגובה האישית של המטופלת לטיפול.
בין טיפול אחד למשנהו יש להמתין כ-12 שבועות (כשלושה חודשים) ולכן את מהלך הטיפולים יש לתכנן כשנה מראש ולהבין שמדובר בתהליך ממושך יחסית. לאחר כל טיפול מומלץ ביותר להימנע מחשיפת האזור המטופל לשמש, אך אין סיבה להימנע מגילוח השיער בין הטיפולים.

האם נדרשת הכנה מיוחדת לפני כל טיפול?

כשבועיים עד חודש לפני הטיפול מומלץ להימנע ממריטת השיער באמצעות שעווה או הבהרת השיער באמצעים כימיים. כמו כן כפי שציינו, ישנן נשים הרגישות לכאב, שיוכלו להפיק תועלת משימוש במשחות לאלחוש העור לפני התחלת הטיפול. מיד לאחר הטיפול מומלץ למרוח על העור באזור הטיפול משחת אלוורה או כל משחה אחרת המשמשת להרגעת העור. לאחר מכן מומלץ במשך שבוע לפחות למרוח קרם עשיר בלחות.

כמה זמן נמשך כל טיפול?

משך הטיפול אינו אחיד ומשתנה בהתאם לאזור המטופל. אם מדובר למשל באזור השפם בלבד, הרי שאין זה מן הנמנע שהטיפול יימשך דקות ספורות. הסרה של שיער מהרגליים לעומת זאת לרוב דורש כשעה של טיפול ואף יותר מכך.

מה היא עלות הטיפולים?

בהשוואה ליתר השיטות הזמינות כיום בשוק, אין ספק שהרחקת שיער בלייזר היא טכניקה יקרה. יש לכך גורמים רבים כשבין היתר מדובר בעובדה שהסרה בלייזר דורשת ידע, מיומנות, הסמכה מיוחדת וניסיון, ובנוסף מדובר בטכניקה המחייבת רכישה של ציוד יקר. מטבע הדברים ישנו טווח מחירים רחב בתחום זה ולכן חשוב לבצע סקר מחירים יסודי לפני הבחירה. מה שמעניין לציין בהקשר לעלות הטיפול, זה שאמנם מדובר בטכניקה שעלותה בצדה, אך בראייה לטווח הארוך, הסרה של שיער באמצעות לייזר מאפשרת לכן לחסוך לא מעט כסף, שכן בתום שנת הטיפולים לא תצטרכו להשקיע עוד כסף ברכישה של שעווה או סכיני גילוח למשל. בנוסף בטווח הארוך מדובר על יופי של דרך לחסוך זמן ואנרגיה.

לקבלת מידע נוסף בנושא ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ ללא התחייבות,
צרו קשר עם אנשי המקצוע המומחים של אופטימל בטלפון מספר 077-3167505.

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן