ניתוח הרמת חזה

לא מעט נשים סובלות ממראה חזה נפול מסיבות כאלו ואחרות. חזה נפול הוא לרוב תוצאה של לידות והנקות, שינויים הורמונליים, דיאטות דרסטיות וכדומה. לכן, ניתוחי הרמת חזה הם הפתרון הטוב והאסתטי ביותר כיום, המציע לכל אישה לצאת מהמרפאה עם חזה מורם, זקוף ואסתטי.

טיפולים אסתטיים – היכן מומלץ?

אנו באופטימל – המרכז לרפואה אסתטית ולכירורגיה פלסטית בירושלים, מציעים ללקוחות שלנו היצע מרשים ונרחב של פתרונות אסתטיים לנשים ולגברים. אצלנו מועסקים מיטב הרופאים הפלסטיים אשר צברו ניסיון רב בתחום ניתוחי הרמת חזה וניתוחים פלסטיים אחרים. לרשותנו עומד מכשור חדיש ואנו עובדים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. בנוסף לכל זאת, לקוחות קופת חולים כללית וקופת חולים מאוחדת, יהיו זכאיות להנחות ניכרות.

הרמת חזה – למי הניתוח מיועד?

ניתוחי הרמת חזה מיועדים במיוחד לנשים להן חזה נפול וריק. כאשר החזה נפול, גם הפטמה משנה את מיקומה. זהו ניתוח אידאלי לנשים שכבר סיימו ללדת ולהניק, והן חולמות שהחזה שלהן יראה כפי שנראה עוד טרם הלידות והנקות, מה שקרא – להשיב עטרה ליושנה. גם נשים אשר השילו קילוגרמים רבים ממשקלן עקב דיאטות, עלולות לסבול מחזה נפול.

הרופאים שלנו יבחרו בעבורך את הניתוח המתאים לך ביותר

המטופלות שלנו נפגשות עם הרופא המומחה טרם הניתוח לשם התייעצות. על פי נתוניה הפיזיים של כל אישה, יקבע הרופא המנתח מהי שיטת ניתוח הרמת חזה המתאימה ביותר למטופלת, וכמו כן היא תקבל הסברים באשר לתוצאות הצפויות לה. ככלל, הרופאים נוטים להתאים ניתוח הרמת חזה למבנה השדיים של האישה.

כיצד מתבצע הניתוח?

הרופא המטפל הוא כאמור זה שיחליט על הפרוצדורה הניתוחית. ישנן נשים אשר סובלות מנפילת חזה חמורה וכאלה שמצבן טוב יותר. הניתוח מתבצע על פי מיקומה של הפטמה והמרחק שלה מכפלי השדיים. כמו כן, ניתוח הרמת חזה מתבצע תחת הרדמה כללית.

מה קורה לאחר הניתוח?

על מנת להתאושש ולהחלים כמה שיותר מהר מניתוח הרמת חזה, רצוי מאוד להקפיד ולמלא אחר הוראותיו של הרופא. בסופו של דבר, המטרה המשותפת לכולם היא שהניתוח יצליח, שהחזה יראה זקוף ומורם, ושהמטופלת תוכל לחזור כמה שיותר מהר לשגרת חייה. חשוב מאוד לא לעסוק בשום פעילות פיזית מאומצת. כמו כן, לאחר הניתוח יקבלו המטופלות טיפול תרופתי מתאים.

ההחלמה

תקופת ההחלמה יכולה להשתנות בין אישה לאישה. בין אם מדובר על ניתוח הרמת חזה או כל ניתוח פלסטי אחר, זהו הליך הדרגתי, מיום ליום המטופלת תרגיש טוב יותר. נשים שעוברות ניתוח הרמת חזה צריכות ללבוש חזייה עליה ימליץ הרופא, ותחבושת למשך תקופה שנקבעה מראש על ידיו. ככל שהזמן יעבור, החזה יהיה פחות נפוח, ושטפי הדם ייעלמו.

התוצאות

כמובן שאי אפשר להיווכח בתוצאות ניתוח הרמת חזה מיד עם תום הפרוצדורה הרפואית וכאשר החזה חבוש עדיין. אך כל אישה המכירה ומרגישה את גופה, תדע לזהות שכעת החזה מורם, בולט יותר וזקוף.

אופטימל למעל הנשיות שלך

באופטימל ירושלים, חשוב לכל צוות העובדים שהמנותחות תצאנה הרבה מעבר למרוצות. אנו עושים הכל על מנת שכל אישה שהגיעה לניתוח הרמת החזה שלה או כל ניתוח פלסטי אחר, תזכה למראה משופר, רענן ואטרקטיבי.

מעוניינות בניתוח הרמת חזה? צרו קשר עוד היום עם אופטימל ירושלים, והגיעו אלינו לפגישת ייעוץ!

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן