ניתוח לחיטוב זרועות

מהו ניתוח זרועות, למי הוא מיועד, מה צפוי במהלך הניתוח ובמהלך ההחלמה, והאם הזרועות החטובות שקיבלנו במתנה אחרי הניתוח יישארו אתנו לעד? כל התשובות במאמר הבא.

הזרועות שעדיף לא לראות

למראה הזרועות שלנו יש השפעה עצומה על המראה האסתטי שלנו, זרועות חטובות ודקות, אסופות ולא "נשפכות", הן תנאי הכרחי למראה אטרקטיבי של הגוף. למרבה הצער, דווקא הזרועות חשופות יותר מכל יתר האיברים, ואת הפגמים שהצטברו בהן עם השנים לא ניתן לטשטש ולהסתיר. עובדה זו הופכת את ניתוח הזרועות לאחד מהניתוחים הכי פופולריים לעיצוב הגוף.

מי זקוק לניתוח מתיחת זרועות?

כל מי שרוצה לפסל ולחטב את הזרועות, ולהיפטר מעודפי עור ושומן המצטברים לאורכן ופוגמים במראן האסתטי.

עם השנים, העור בחלקה העליון של הזרוע, בין בתי השחי למרפק, מאבד מהאלסטיות שלו. שינויים תכופים במשקל הגוף (וודאי ירידה מאסיבית במשקל), השמנה והיעדר פעילות גופנית תורמים לקבלת מראה זרועות מאד לא אטרקטיבי. בחלק העליון של הזרועות מצטברות רקמות שומן ורקמות של עור עודף, כשהעור המחבר בין המרפק לבית השחי נראה תלוי, רופס ומקומט. זרועות בעלות מראה לא אסתטי זה מכונות זרועות עטלף.

מהן ההשלכות של זרועות עטלף?

הפגיעה האסתטית של זרועות עטלף היא רבה, כשהיקף הפגיעה תלוי בדרגת החומרה של הבעיה, ובמבנה האישיות של מי שסובל מהתופעה. לדוגמה, רבות מהנשים הסובלות מזרועות שמנות ומדולדלות מדווחות על פגיעה בערך העצמי, על חרדה, הסתגרות חברתית והימנעות ממצבים אינטימיים או חברתיים המחייבים חשיפה של האיזור.

מהו ניתוח זרועות?

במסגרת ניתוח לעיצוב הזרועות, המתבצע לרוב תחת הרדמה כללית, ונמשך בממוצע כשעתיים, נהוג להסיר את הרקמות העודפות ואז להדק את העור וכך לחטב ולפסל את הזרוע. הסרת הרקמות מתבצעת בהתאם למאפיינים של האזור המנותח ולשמה ננקטות אחת או יותר מהפעולות הבאות: שאיבת שומן מקומית, כריתת עודפי עור, הידוק ותפירה של העור הנותר.

מה נעשה במהלך ניתוח זרועות?

התהליך מתבצע לרוב תחת הרדמה כללית ונמשך בממוצע כשעתיים. על מנת לחטב ולפסל את הזרוע, בדר"כ נהוג להסיר את הרקמות העודפות ולאחר מכן להדק את העור. הסרת הרקמות מתבצעת בהתאם למאפיינים של האזור המנותח.

ניתן לבצע אחת או מספר מהפעולות הבאות:

  • שאיבת שומן מקומית
  • כריתת עודפי עור
  • הידוק ותפירה של העור שנותר

באיזה גיל מומלץ לעבור את התהליך?

מרבית המנותחות הבוחרות לעבור ניתוח פלסטי לעיצוב הזרועות הן נשים מעל גיל 40, אשר לא מרוצות ממראה הזרועות שלהן. אולם ישנם גם מנותחים ומנותחות שעוברים את התהליך בגיל צעיר יותר, כמו מנותחים שעברו ירידה מאסיבית במשקל בעקבותיה נשארו בזרועותיהן כמויות עצומות של עור עודף. ההחלטה האם לעבור את התהליך היא החלטה מורכבת. מעבר לסיכונים הכרוכים בניתוח יש לקחת בחשבון שבעקבותיו ישנן צלקות לאורך הזרוע. ברוב המטופלים הצלקות מטשטשות עם הזמן, אך תהליך זה תלוי בגורמים מגוונים וקשה לחזות מראש אילו צלקות תופענה. יחד עם זאת רבים מעדיפים את הצלקות על פני המראה הנוכחי של הזרועות ושביעות הרצון מניתוח זה גבוהה במיוחד.

מעוניין לחטב את הזרועות בצורה היעילה ביותר?
המרכז לרפואה אסתטית אופטימל מתמחה בכל הניתוחים הפלסטיים המתקדמים
לתיאום פגישה חייגו עוד היום למספר 077-3167507
או השאירו פרטים בעמוד הצור קשר שלנו.

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן