טיפול בבוטוקס

כל הזמן אנחנו רוצים להראות יותר טוב, וככל שהזמן עובר יש יותר ויותר טיפולים שונים לגוף. אחד מהם שיש לנו במרפאת אופטימל הוא על בוטוקס, ואנו במאמר זה רוצים לספר לכם עליו. את כל הפרטים נוכל לתת לכם בשמחה.

כמו שאתם יודעים, הטיפול נעשה גם לגברים וגם לנשים.

בוטוקס הוא אחד ההליכים הלא פולשניים הפופולריים ביותר בשל יעילותו בהפחתת קמטי הבעה. השימוש האסתטי בו מיועד לשרירי השליש העליון של הפנים (מצח, בין הגבות ורגלי העורב). אבל, כמה זמן נמשכות השפעות הבוטוקס? לא מבקשים שיתוק מוחלט של שרירים אלו, אלא הרפיה (נוירומודולציה) סלקטיבית של אזורים מסוימים. התוצאות בדרך כלל משביעות רצון עבור המטופלים, שכן הם משיגים פנים רגועות וצעירות יותר מבלי לאבד את ההבעה הטבעית של הפנים.

בוטולינום טוקסין. כמה זמן נמשכת ההשפעה שלו?

השימוש בבוטולינום טוקסין ברפואה אסתטית במיליוני חולים הגביר את הידע הרפואי על התנהגותו. מסיבה זו, ניתן לתת מידע מדויק יותר ממה שניתן לצפות בכל מקרה ספציפי. ישנם מאות מחקרים ואלפי מאמרים שפורסמו בנוגע למוצר זה. אחד המרכיבים הנחקרים ביותר הוא ההיבט הכרונולוגי של פעולתו.

אנשים רבים תוהים כמה זמן נמשכת השפעות הבוטוקס. בוטולינום טוקסין הוא חלבון העומד בין קצות העצבים לשרירים, ומונע את התכווצותם. חסימה זו היא סלקטיבית והפיכה, מה שהופך את היישום שלך לאבטח מאוד. ההשפעה מתחילה להיות מורגשת לאחר 4 או 5 ימים, ומגיעה למקסימום 12-15 ימים לאחר הטיפול, כך שלא ניתן להעריך שינוי פתאומי.

לאחר מכן ישנה תקופה של כשישה עד שמונה שבועות שבה התוצאות נשמרות. מרגע זה, רוב החולים מבחינים בהתאוששות איטית אך מתקדמת של התכווצות באזורים המטופלים.

האם זה אומר שהשפעת הבוטוקס אבדה לחלוטין?

זה אומר שההעברה של העצב לשריר מתחדשת. תהליך זה מסתיים לאחר 4-6 חודשים.

המרווחים בין הטיפולים לא צריכים להיות פחות משלושה חודשים. הוכח כי מריחת בוטוקס במרווח נמוך מהמומלץ מגבירה את האפשרות ליצירת נוגדנים בגוף כנגד חומר זה, ומפחיתה או מבטלת את השפעתו בשימושים הבאים.

תרגול קליני, הנתמך במחקרים שונים, מראה ששימוש בבוטוקס למשך שנה או יותר מאריך את משך התוצאות. בתחילה, ניתן לציין את השימוש בו כל 4 או 5 חודשים אך הדבר המקובל, והחל מהשנה השנייה, הוא ליישם אותו כל 6 חודשים.

כמה זמן נמשכת השפעת הבוטוקס?

במה זה תלוי שהשפעות הבוטוקס נמשכות זמן רב יותר אצל אנשים מסוימים מאשר אצל אחרים?

ישנם גורמים שונים אך החשוב ביותר קשור להבדלים בשרירי הפנים בין חלק מהמטופלים לאחרים. סוג הבעת הפנים, גיל או מין הם היבטים שיש לקחת בחשבון. כל זה נוטה יותר ויותר לטיפולים פרטניים הן במינון והן במקום מריחה של הרעלן.

 

לפרטים נוספים תוכלו לקבל אצלנו במרפאת אופטימל.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח לעיצוב סנטר

ניתוח סנטר, הידוע גם כגניופלסטיקה או מנטופלאסטי, הוא הליך קוסמטי שמטרתו לעצב מחדש את הסנטר,…

בוטוקס

בוטוקס, קיצור של Botulinum toxin, הוא הפך לטיפול להפחתת קמטים וצעירות. עם זאת, היישומים שלה…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן