איך מבצעים ניתוח הגדלת חזה בשומן עצמי

יש כמה שיטות לבצע הגדלת חזה, אחת מהן היא דרך שומן עצמי. סוג זה של הגדלת חזה הוא שונה. מוסיפים שומן עצמי לתוך השדיים, כדי להגדיל את נפחם. זוהי שיטה טבעית שאינה דורשת משאבים חיצוניים לגוף עצמו.

הודות למילוי חזה (ליפו-שומן ומילוי) , תוכלי להגדיל את החזה שלך לגבוה יותר. אם מה שאת רוצה זה לקבל יותר ממידה אחת, אז ליפופילינג היא שיטה לא מספקת, ולכן עדיף לפנות לסוג אחר של התערבות, כמו הגדלת חזה עם שתלים.

מי יכול לבצע הגדלת חזה טבעית?

הגדלת חזה בטכניקת ליפופילינג מתבצעת בעיקר במטופלות המעוניינות בהגדלת חזה קטנה ותוצאה טבעית. ליפופילינג מאפשר להגיע לאיזון אופטימלי כאשר השדיים אסימטריים בעליל. כדי לעבור הגדלת חזה עם השומן שלך, תצטרכי כמות מסוימת של שומן על מנת להגיע לתוצאות משביעות רצון. רצוי לשאוב את השומן הזה מהבטן, הרגליים או הירכיים.

הזרקת שומן בגוף החזה

ליפופילינג הוא חלופה מצוינת להגדלת חזה קונבנציונלית. במהלך הליך זה, ישיג המנתח תאי שומן מחלקים שונים בגוף, בעיקר מהבטן, הרגליים והירכיים. המטרה היא לסנן ולהחדיר מחדש שומן רזה לשדיים, ובכך להגדיל מעט את גודלם. זוהי טכניקת הגדלת חזה טבעית לחלוטין ללא כל תוספת חומרים.

התאים נאספים ישירות מאזורים עם עודפי שומן ולאחר שנאספו, הם מטוהרים כדי להסיר כל נוזל או דם. התאים הפגועים מוסרים בזהירות כדי להשאיר את התאים חיים ושלמים. לאחר מכן, הם מוכנסים בכמויות קטנות מאוד דרך תעלות הממוקמות מתחת לעור. באופן זה, תאי השומן המושתלים נהנים ממגע מרבי עם כל הרקמה הסובבת: עור, שריר וסחוס. הרקמה הצמודה מבטיחה שתאי השומן המושתלים יקבלו אספקה ​​נאותה של חמצן, כמו גם חומרי הזנה כדי שיסתגלו בצורה הטובה ביותר.

תוצאות של מילוי החזה בשומן גוף

קיימת אפשרות שהאזור יתדלק ויתרחשו חבורות. כדי להקל על אי הנוחות, ניתן למרוח קרח על האזור. הנפיחות והחבורות יחלפו בהדרגה בימים שלאחר ההליך.

בדרך כלל, לטיפול מסוג זה יש מעט סיבוכים. השומן המוזרק הוא של הגוף, ולכן הוא תואם ב-100%. אם מתרחש זיהום רגעים לפני ההתערבות, ניתן לפתור את הבעיה באמצעות אנטיביוטיקה. התוצאות הראשונות נראות מיד בסיום ההליך, אולם ייקח עד שלושה חודשים עד לקבלת תוצאות קבועות.

 

אנחנו כאן באופטימל כדי לענות על כל השאלות.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

הזעת יתר

הזעת יתר, יכולה להיות מצב מעיק ומביך המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. בעוד שהזעה…

עיבויי שפתיים

תהליך עיבוי השפתיים כולל בדרך כלל שימוש בפרוצדורות קוסמטיות שמטרתן להגביר את גודל השפתיים ומלאותן.…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן