הגדלת חזה בשומן עצמי

כמו ששמתן לב הטכנולוגיה משתנה, ואפשר לבצע ניתוחים שונים עם אפשרויות שונות. אבל.. צריך לבדוק היטב מה יותר מתאים ,בעיקר לכל אישה, כדי לא לסבול אח"כ. נשמח אם תקראו את המאמר כדי להבין קצת יותר מה כדאי לעשות.

במסגרת פעולות הניתוחים הקוסמטיים המבוצעים כיום, ניתוח ממופיסטי שהוא ההגדלה, המבוצע ביותר בעולם. מספר הנשים שמחליטות לעבור ניתוח מסוג זה הוא כדי לשפר את ההערכה העצמית שלהן ולבסוף להרגיש שביעות רצון מעצמן הולך וגדל, גם חולות סרטן השד.

לכל המטופלות מומלץ תמיד לפנות למרכז מקצועי ועם רופא מומחה ומנוסה שיוכל לייעץ באיזה סוג של ניתוח, האם זה שתלים או גודל שעלינו לבחור. נכון לעכשיו, אחת הטכניקות שמשתמשים בהן הכי הרבה היא זו של השתלת שומן או העברת שומן עצמית.

למה? הנה כמה מהיתרונות:

מראה וצורה

אחת החששות הגדולים ביותר היא מה תהיה המראה הסופי של החזה שלי? שימוש בשומן התוצאה הרבה יותר טבעית. השומן מתיישב במקום הנכון תוך הימנעות מצורות לא טבעיות.

איך זה מתנהג למגע

כמו בגזרה, מכיוון שהם יושבים באופן טבעי ונוצרים עם השומן של הגוף עצמו, אין להם מרקם שונה משאר הגוף שלנו. כלומר, ההבדל בין השד הרגיל לחלק המוגדל אינו מורגש.

בנוסף לכך, עלינו להזכיר שהחזה כולו יזדקן באופן טבעי בהיותו שמן, ולכן הוא לא יזדקק לטאצ'-אפים כדי לרכוש צורה או מרקם שמושכים תשומת לב לאורך זמן.

צלקות?

הצלקת שנשארת לאחר ניתוח ממופיסטי באמצעות תותב היא בדרך כלל כ-4 סנטימטרים ויכולה להיות בשלושה אזורים שונים: periareolar (סביב העטרה, הפטמה), בית השחי או תת שדי (בחלק התחתון של החזה, מוסתר בקפל השד) .

עם זאת, הצלקת באמצעות שומן אוטוגני היא רק 3 מ"מ. בתורו, אותה צלקת היא זו שתהיה לך באזור שבו שואבים את השומן, כלומר, הן כמעט צלקות בלתי ניתנות לזיהוי. ההבדל גדול מאוד ואם את מודאגת מהסימנים לאחר התקופה שלאחר הניתוח, זו בהחלט האפשרות הטובה ביותר שלך.

סיבוכים אפשריים?

החיסרון היחיד בהגדלת חזה עם שומן משלנו הוא שעלינו לקחת את השומן מאזור אחד בגוף ולשים אותו באזור אחר, ולכן בתקופה שלאחר הניתוח נצטרך להתאושש משני אזורים.

עם זאת, אחד הסיכונים שנמנע מהם הוא זה של סבל מדחייה. במקרים מסוימים הגוף עלול לדחות את התותבת כיוון שהיא משהו מלאכותי ולא שלו, הגוף עשוי לנסות לחסל אותה ולהגיב נגדה. זה לא משהו רגיל, אבל כשאנחנו מבצעים את העלייה עם השומן שלנו, זה לא קורה שכן הגוף מזהה את התאים כשלו כל הזמן.

חשוב מאוד שתמיד צריך לחשוף את כל הספקות שלכם מול הרופא שלך כדי שיבהיר את כל אחד מהיתרונות שהדגשנו וכדי שיבצע את הבדיקות ובאמת לאשר שאתן מתאימות  לניתוח פלסטי מסוג זה. אל תהססו לעשות את הצעד כדי להרגיש טוב יותר עם עצמכם בצורה הכי בטוחה שאפשר.

 

לכל פניה, שאלה, אנו נשמח באופטימל לתת לכן את הפרטים.

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן