כל מה שצריך לדעת על הגדלת חזה

הגדלת חזה היא הליך כירורגי שמטרתו לשפר את הגודל והצורה של אזור השד הנשי. נשים רבות בוחרות כיום בניתוח מסוג זה כדי להרגיש טוב יותר עם עצמן ולהפיק יותר מהיופי שלהן. חשוב מאוד להרגיש בנוח עם החזה שלנו.

ניתוח מסוג זה נמשך בין שעה לשעתיים בהרדמה כללית ובתוך חדר ניתוח. ההתערבות מורכבת מחתך קטן שנעשה בחריץ השד או סביב העטרה. לאחר מכן נוצר כיס להנחת התותבת מתחת לשריר החזה או מתחת לרקמת אזור ההתערבות.

החומרים המשומשים ביותר להשתלת חזה:

בין החומרים המשמשים ביותר לניתוח מסוג זה הם תותבות סיליקון ותותבות סרום בעלות מאפיינים שונים:

תותבות סיליקון: הן הנפוצות ביותר. תותבת סיליקון מורכבת משלוש שכבות של פוליאוריטן והמילוי שלה יכול להיות משני סוגים:

ג'ל מלוכד: הוא מאופיין בקשר גדול יותר בין מולקולות הג'ל, מה שמקנה לו צפיפות גדולה יותר. במקרה הבלתי סביר של קרע בתותב, הג'ל, בהיותו עקבי יותר, אינו נודד לחלקים אחרים בגוף.

ג'ל רך: הצורה של סוג זה של תותבת משתנה בהתאם לתנועות וללחץ שנעשים על השד. במקרה שהפרוטזה נשברת, הג'ל ייצא מהקפסולה, יתפשט דרך רקמת השד. אז זה לא לגמרי מומלץ.

תותבת סרום: התוכן של סוג זה של תותב תואם לגוף, כך שבמקרה של שבירה של החומר או דליפה של הקפסולה, היא עלולה להיספג מחדש בגוף עצמו. למרות זאת, אנו מוצאים גם כמה חסרונות כמו אובדן נפח השד לאורך זמן או גליות של החלק העליון שלו.

היבטים שיש לקחת בחשבון בבחירת גודל חזה:

אחד הנושאים הנדרשים ביותר על ידי המטופלים הוא בחירת גודל החזה. כאן נכנסים לתמונה מספר גורמים: כל אישה היא שונה, גובה, משקל כללי או אפילו גודל בית החזה אצל נשים באותו משקל, עלולים לגרום למה שעבור אחת הוא יותר מדי עבור אחרת.

בדרך כלל, מטופלים מחפשים שד המספק טבעיות לצללית שלהם, כאשר הנפח יכול להתאים לכ-260 או 370 סמ"ק. יש נפחים גדולים יותר, אבל זה נורמלי להגדיל את החזה הנוכחי בגדלים 1 או 2. לכן, מה עלינו לקחת בחשבון בעת ​​הבחירה?

מדידות קודמות: עלינו לקחת בחשבון את קו המתאר, הרוחב, המרחק בין השטחים לחריץ השד. ניתוח השד יהיה מותאם אישית לחלוטין.

צורת השדיים: לפני הניתוח עלינו להקפיד על צורת השדיים הטבעיים, שכן הם משפיעים באופן משמעותי על התוצאה הסופית. אם למטופל יש חזה קטן, העלייה לא צריכה להיות מוגזמת מדי.

רוחב חזה: מדידת רוחב השדיים שלנו חיונית כדי לדעת את הגודל המתאים לתותב העתידי. אם נבחר בקוטר גדול מיכולת החלב שלנו, התוצאה לא תהיה משביעת רצון.

המלצות רפואיות: גם אם יש לנו מושג ברור מהבית, תמיד מומלץ להקשיב להמלצות המנתחים ושאר אנשי המקצוע.

אל תתייחס לחוויות של אחרים: אם חברתך לא הסתפקה בהגדלת החזה שלה, זה לא אומר שאותו דבר צריך לקרות לך. כל מקרה הוא שונה וייחודי.

לאחר הגדלת חזה:

השלב שלאחר הניתוח הוא אחד המפחידים ביותר. מטופלות שרוצות לעבור הגדלת חזה רוצות לדעת מה יקרה בהמשך ואם הטיפול יהיה יעיל.

אנו מראים לך כמה קווים מנחים לעקוב ותחושות נפוצות שסביר להניח במהלך החודשים הראשונים לאחר הניתוח:

חשוב לציין, המטופלת תחווה אי נוחות בחזה בדומה לתחושת הלחץ של עליית חלב לאחר לידה. לכן, רצוי ליטול תרופות שנקבעו כל 4 שעות כדי לשמור על רמה רציפה של שיכוך כאבים לאורך כל היום. תלונות אלו נמשכות בדרך כלל שבוע וניתנות לשליטה מלאה באמצעות תרופות.

אם את שמה לב שהחזה מתנפח בהתחלה בשקט, זה נורמלי לחלוטין. במהלך ששת החודשים הבאים הדלקת תרד.

לגבי תנוחת שינה: לאחר כשבוע המטופלת תוכל לישון על הצד. עד אז, עדיף לעשות את זה עם הפנים כלפי מעלה. ב-6 שבועות לאחר הניתוח, ניתן יהיה לישון על הבטן מבלי להרגיש אי נוחות.

כדאי לדעת שאחרי החודש השישי המגע של השדיים הופך טבעי יותר.

חיוני להימנע מחשיפה לשמש של הצלקת בחודשים הראשונים או אפילו בבוא השנה.

 תַסבִּיך:

אחדים וסיכונים להגדלת חזה:

התערבות כזו אינה נטולת סיכונים שעלינו להיות מוכנים לקחת אם ברצוננו להיכנס לחדר הניתוח. עם זאת, העובדה שיכולים להתרחש סיבוכים אינה אומרת שהם מתפתחים בכל החולים. כל מקרה הוא ייחודי. הסיכונים הנפוצים ביותר הם הבאים:

זיהום: הוא מופיע במקרים מסוימים מספר ימים לאחר הניתוח. התסמינים הרגילים הם חום ודלקת אפשרית.

חבורות: ניתוח הגדלת חזה יכול להוביל להצטברות דם באזורים בחזה שבדרך כלל נעלמים מעצמם עם הזמן. במקרים ספציפיים, יש ליישם ניקוז.

צלקות: הצלקות לאחר הניתוח קטנות מאוד וכמעט בלתי נראות. הטיפול בו בימים הראשונים חיוני לריפוי תקין ופחות נראות.

סרומות: הן הצטברות של נוזלים או נוזלים שנוצרים סביב תותבת השד ונעלמים בדרך כלל מעצמם כאשר נספגים בגוף. במקרים מסוימים, ניקוז משמש לחיסולו.

התכווצות קפסולה: לאחר ביצוע הגדלת חזה ישנה אפשרות להתכווצות מסוג זה, המתרחשת בגלל שהרקמה שנוצרת מסביב לשתל החזה מתכווצת ומתקשה. פציעה זו יכולה להיות די כואבת ומציעה מראה לא טבעי לחזה. הסכנה להתרחשות משפיעה על אחוז קטן מאוד של השתלים הודות להתקדמות הנוכחית בטכניקות כירורגיות חדשות וחומרים חדשים המשמשים בתותבות.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

הזעת יתר

הזעת יתר, יכולה להיות מצב מעיק ומביך המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. בעוד שהזעה…

עיבויי שפתיים

תהליך עיבוי השפתיים כולל בדרך כלל שימוש בפרוצדורות קוסמטיות שמטרתן להגביר את גודל השפתיים ומלאותן.…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן