הגדלת חזה

מה זה?

הגדלת חזה הוא תהליך כירורגי אשר מתמקד בשיפור גודל וצורת החזה של האישה. מטופקסי Mastopexy הוא תהליך כירורגי נוסף להרמה ושיפור צורת השדיים הנפולים על ידי מילוי שומן מועבר או השתלת תותבות. בניתוח זה מצטמצם גודל העטרה גם במקרים בהם היא גדולה מאוד.

השאילתה הראשונה

בייעוץ הראשון, המנתח עבור על מצבך הבריאותי הכללי, את מוצקות העור ואת הצורה והגודל של השדיים. כמו כן, הוא יראה לך את כל הטכניקות הניתוחיות השונות ויציין מה המתאימה ביותר למקרה שלך.

בנוסף, יתנו לך הנחיות כיצד להתכונן לניתוח: כללים לגבי נטילת מזון ונוזלים, עישון או נטילת או הפסקה של תרופות וויטמינים או תוספי ברזל במידת הצורך.

ההתערבות

ניתוח מסוג זה נמשך בין שעה לשעתיים ומבוצע בחדר ניתוח בהרדמה כללית. ההתערבות מתחילה בחתך קטן שנעשה בדרך כלל סביב העטרה או בקפל השד. בהמשך, נוצר כיס שבו מניחים את התותבת מתחת לשריר החזה, או לחילופין מתחת לרקמת השד.

אחרי ניתוח

לאחר ההתערבות, עליך לקבל עזרה ,שיהיה איתך מספר ימים. לאחר ניתוח חזה תוכלי לנהל חיים נורמליים. לאחר 3 או 4 ימים, ניתן לקחת משכי כאבים שנקבע על ידי המנתח הפלסטי, אם כי השדיים עלולים לכאוב במשך 3 עד 5 ימים ונשווה זאת לכאב הדומה לנוקשות. לאחר מכן עליך ללבוש חזייה מיוחדת למשך הזמן הדרוש שצוין על ידי הרופא.

לכל שאלה, ייעוץ, אנחנו כאן כדי לתת את כל התשובות.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

בוטוקס

בוטוקס, קיצור של Botulinum toxin, הוא הפך לטיפול להפחתת קמטים וצעירות. עם זאת, היישומים שלה…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן