חמישה דברים שחשוב לדעת על הגדלת חזה

הליך הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר לנשים. בואי לגלות איתנו חמש עובדות מפתיעות עליו:

לאחר הגדלת חזה אין בהכרח צורך להחליף שתלים

בעבר, היה נהוג לחשוב שיש צורך להחליף שתלים, במיוחד שתלי סיליקון, פעם בעשור, אבל זה לא בהכרח נכון. כל עוד מראה השדיים לשביעות רצונך ואף אחד מהשתלים לא דולף או נקרע, ניתן לשמור אותם למשך יותר מעשר שנים. ישנם מקרים של נשים שנשאו את אותם שתלים במשך 30 שנים.

לא רק הגודל קובע

צורת השתל והחומר ממנו הוא עשוי ישפיעו גם הם על מראה השדיים שלך לאחר ניתוח הגדלת חזה. גורם נוסף המשפיע על התוצאה הסופית הוא השאלה אם השתל מונח על גבי השריר או מתחתיו. במהלך הייעוץ, הרופא המנתח יסקור את האפשרויות שעומדות בפנייך וימליץ על גודל, חומר, צורה ומיקום – על סמך הציפיות שלך ונתוני הגוף.

הגדלת חזה לא תמנע ממך להיכנס להריון או להניק

אין צורך לחכות עד ש"תסגרו את הבסטה" כדי לבצע ניתוח הגדלת חזה. השתלים כמובן לא מונעים כניסה להריון והם לא יגרמו נזק לעובר. נשים רבות מסוגלות להניק בהצלחה לאחר הלידה עם שתלים. אם את מתכננת ללדת ולהניק בעתיד, מומלץ לציין זאת בפני הרופא המנתח במהלך ההתייעצות. כך הוא יכול למקם את החתכים במהלך הניתוח באופן שיפחית את הסבירות שצינורות החלב ייחתכו או יפריעו באופן אחר. הכנסת השתלים מתחת לשריר יכולה גם להקל על ההנקה.

גם לאחר הגדלת חזה, החזה עשוי להשתנות

הגדלת חזה לא תקבע לצמיתות את גודל השד ואת צורתו. הניתוח הרי לא מאט או עוצר את תהליך ההתבגרות. את עשויה להבחין בשינויים מסוימים בשדיים ככל שתתבגרי, בין אם יש לך שתלים ובין אם לאו. יתכן ששינויים אלה יהיו דרמטיים מספיק כדי לשקול ניתוח שני, כגון הרמת חזה או החלפת שתלים.

הגדלת חזה לא בהכרח מפריעה לממוגרפיה

גם נשים שעברו הגדלת חזה יכולות לעבור ממוגרפיה מדויקת. בדרך כלל, נשים עם שתלים יקבלו ארבע תמונות נוספות שצולמו במהלך הפעולה. כאשר תמונות אלו נלכדות, מזיזים את השתל הצידה והחזה נמשך קדימה כדי לצלם תמונה טובה יותר. בדרך כלל, לטכנולוגיה קל יותר לצלם את התמונות כאשר השתלים הוכנסו מתחת לשריר, ולא מעל השריר.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

הזעת יתר

הזעת יתר, יכולה להיות מצב מעיק ומביך המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. בעוד שהזעה…

עיבויי שפתיים

תהליך עיבוי השפתיים כולל בדרך כלל שימוש בפרוצדורות קוסמטיות שמטרתן להגביר את גודל השפתיים ומלאותן.…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן