פילינג כימי

כשמדברים על פילינג כימי, זהו טיפול פנים המאפשר לנו לשקם את עור הפנים, אנו יודעים שהוא האזור הרגיש ביותר בגוף והכי חשוף לגורמים חיצוניים ולכן זקוק לטיפול נוסף.

הליך האסתטי זה, מפנה את מקומו לחידוש התאים, אולם רבים אינם יודעים מהו, וגם לא את הסוגים השונים שקיימים. כדי ללמוד עוד על פילינג כימי, נספק לך תיאור מפורט.

מהו פילינג כימי?

פילינג כימי הוא פילינג עמוק, אשר נכנס לתוך הפנים חומר, הוא מתאים להסרת זיהומים, כתמים, סימני אקנה וקמטים, כל זה יהיה תלוי בסוג הכימיקל בו נעשה שימוש בפגישה ובעומק הפילינג .

הליך זה מסייע לשיפור ניכר במראה עור הפנים, הוא אינו פולשני והתוצאות ניכרות כבר בפגישה הראשונה, הן מחזיקות מעמד כיוון שהן מצליחות להפעיל את הייצור הטבעי של קולגן, אלסטין וחומצה היאלורונית.

אצלנו באופטימל יש כמה סוגי פילינג, והם:

פילינג שטחי: הוא מבוצע במספר פגישות (כל 15 יום), מאחר ופעולתו היא על השכבה העליונה של העור, הוא כמעט ואינו גורם לגירוי, אי נוחות או אדמומיות. זהו ההליך הידוע ביותר ומיושם ברמה אסתטית, וכתוצאה מכך עור נקי יותר.

פילינג בינוני: נעשה בכמה מפגשים, באופן קבוע בהפרש בין 6 ל-12 שבועות להשגת תוצאות מיטביות ולשמירה עליהן. הפילינג הזה קצת יותר עמוק והאדמומיות, יש אי הנוחות והקילוף של העור מורגשים. לקמטים מסומנים, פיגמנטציה וסימני אקנה גלויים יש פתרון יעיל עם מריחת פילינג כימי בינוני.

פילינג עמוק: כפי שמעיד שמו, פעולתו היא בשכבות העמוקות של העור. בטיפול זה מתבצעת פגישה אחת בלבד והתוצאות מצוינות, מרקם וגוון העור מאוחדים וניתן לתקן קמטים עמוקים וסימני הזדקנות. עם זאת, יש צורך ביישום הרדמה, שכן אי הנוחות גדולה יותר, העור מאדים הרבה יותר והקילוף וההחלמה אורך מספר ימים. סביר מאוד שפעילות העבודה תיפגע במהלך ההחלמה מהפילינג העמוק, כי על הרופא המטפל לעקוב אחר ההחלמה.

 

לכל שאלה, פניה, ייעוץ, אנחנו באופטימל נשמח לעזור.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן