העלמת צלקות אקנה

צלקות אקנה עלולות ללוות זמן רב אחרי שגיל ההתבגרות חולף, להשפיע על מראה הפנים ואפילו על הדימוי העצמי. למרבה המזל, באופטימל תוכלו לעבור העלמת צלקות אקנה באופן יעיל ובטוח

פצעי בגרות, או בשמם המקצועי אקנה – מוכרים לכולנו. אלו אותם פצעונים המופיעים בגיל ההתבגרות, בשל שינויים הורמונליים שונים שעוברים על גופנו. פצעי אקנה מופיעים על פי רוב באזור הפנים – האף, המצח והלחיים, אך יכולים גם להופיע באזור הגב והכתפיים. בניגוד לשם "פצעי בגרות", פצעי אקנה יכולים להופיע לא רק בגיל ההתבגרות, אלא גם בבגרות, בייחוד בתקופות של שינויים הורמונליים, כגון הריון, גיל המעבר וכדומה.

 

לאקנה קיימים טיפולים יעילים, אולם למרבה הצער, הבעיה לא תמיד מסתכמת בפצעונים המטרידים. לעתים, לאחר הופעתם של פצעי בגרות והחלמתם, נותרות על העור צלקות אקנה. בניגוד לפצעונים, צלקות אקנה עלולות להיות קבועות וללוות את המתמודדים עמן לאורך חייהם.

הופעת צלקות האקנה תלויה בסוג העור, בנטייתו להצטלק, באזור הופעת הפצעונים וכמובן בחומרת האקנה. אקנה חמור, מטבע הדברים, עלול להותיר צלקות עמוקות וניכרות יותר מאקנה קל.

לצלקות אקנה יש מראה טיפוסי של שקעים זעירים באזור שבו הופיעו הפצעים, העלולים להיות מלווים באדמומיות או בפיגמנטציה קבועה. צלקות אקנה עלולות להשפיע על מראה הפנים אך עלולה להיות להן גם השפעה נוספת – על מצב הרוח ועל הדימוי העצמי. נערים ונערות שצפויים להתמודד כל חייהם עם צלקות ניכרות, עלולים לסבול מפגיעה קבועה בביטחון העצמי, ומחשש להופיע בציבור.

למרבה המזל, ישנם טיפולים יעילים לצורך העלמת צלקות אקנה. טיפולים אלו, עשויים להביא לתוצאה מלאה של העלמת צלקות אקנה, וכך למחות את זכר הפצעונים, ולאפשר לנער, לנערה או לאדם המבוגר שהתמודד עם פצעונים, להמשיך הלאה בחייו, ליהנות ממראה פנים חלק ואסתטי.

העלמת צלקות אקנה באופטימל

העלמת צלקות אקנה במרכז לאסתטיקה אופטימל, מתבצעת באמצעות הכלים המתקדמים ביותר הקיימים בשוק כיום, תוך התאמת הטיפול באופן אישי לכל מטופל, מעקב אחרי הטיפול ותוצאותיו וליווי עד להשגת התוצאות הטובות ביותר שניתן להפיק.

המרכז לאסתטיקה אופטימל מציע טיפולים קוסמטיים פולשניים ולא פולשניים. את הטיפולים מבצעים אנשי המקצוע המובילים בתחומיהם. במרכז עובדים רופאים ואנשי מקצוע בכירים, המעניקים למטופלינו את השירות המיטבי. הטיפולים המוצעים לכם באופטימל, נבדקו קלינית ומבוצעים בהצלחה מזה שנים רבות.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן