הזעת יתר- איך מטפלים?

ההזעה היא לא נעימה, וזה לא משנה העונה, חשוב לדעת שיש טיפול עבור הבעיה הזאת. לכן אנו  במרפאת אופטימל רוצים שתקראו את המאמר, ותוכלו לפנות אלינו לגבי השאלות.

דבר נוסף הוא שהטיפול מתאים גם לנשים וגם לגברים.

זהו מצב שגורם לך להזיע יותר מדי מתחת לבית השחי. למרות שההיפותלמוס אחראי על ויסות טמפרטורת הגוף, ישנם מקרים שבהם הוא אינו פועל כראוי. בלוטות הזיעה אחראיות לקירור העור שלכם באמצעות זיעה וגם כתגובה למצב של מתח או עצבים.

כאשר יש חוסר איזון, אתם כל הזמן מזיעים ללא סיבה ,מה שגורם לאי נוחות, בעיות בהערכה עצמית והשלכות נלוות אחרות.

מהן הסיבות שגורמות לזה?

זה מתרחש כאשר מערכת העצבים הסימפתטית לא מצליחה לנהל עצבנות או חרדה במצבים ספציפיים. בנוסף, ישנן סיבות נוספות, כמו צריכת תרופות או שינוי באיזון ההורמונלי. במובן זה, ישנם שני סוגים של הזעת יתר בבית השחי:

נגרם מסיבות אידיופטיות. זה הנפוץ ביותר והנפוץ ביותר בגיל ההתבגרות. הוא תורשתי וחורג ממנו לאחר 25 שנים.

שיש לו סיבה פתולוגית. זוהי תוצאה של מחלה או פתולוגיה זמנית כגון זיהום או הפרעה נוירולוגית. גם מחלות כמו סוכרת יכולות לגרום לזה.

 

מהו הטיפול המתאים ביותר?

הטיפול המתאים הוא כזה שמשפיע ישירות על ההזעה, כמו מריחת חומר להרפיית שרירים כדי להפחית את רמת האצטילכולין במקום שבו העצב והשריר נפגשים. הסתננות זו מתבצעת עם מחטים בעובי מינימלי והתהליך אינו כואב לחלוטין.

כל מפגש אורך מקסימום 40 דקות. התוצאה יכולה להימשך עד חצי שנה. בנוסף, ניתן לחזור לשגרה הרגילה לאחר הטיפול. חלופות זמינות אחרות דורשות תקופת החלמה ארוכה ומשך זמן קצר יותר. בנוסף, מדובר בהצעות אגרסיביות ומעצבנות יותר שישנו את האסתטיקה של בתי השחי שלכם.

אנו ממליצים לכם לסמוך, אך ורק, על מומחים בתחום ועל מרפאה מנוסה. זו הדרך היחידה להבטיח כי יתבצע מחקר מקדים לאיתור הגורם ולנקיטת האמצעים המתאימים כדי להתגבר עליה.

הזעת יתר בבית השחי אינה רצינית, אך תמיד מומלץ לתקן אותה ולהגן כראוי על העור מפני חשיפה לחיידקים. רק כך תוכלו לצאת שוב ללא קומפלקסים וללא צורך להשתמש במוצרים כדי לנסות לייבש את הזיעה. בחר בהתאם ותשכחו מזיעה כשאתם יוצא לרחוב.

 

האם אתם מזהים את התסמינים?

חשוב להבחין בין הזעה עקב עצבנות או טמפרטורות גבוהות לבין הזעת יתר. הזעה רבה אינה נורמלית והיא בדרך כלל תוצאה של סיבה פתולוגית כלשהי.

עליכם לזכור כי חוסר הטיפול יגרום בסופו של דבר לעלייה בריח הגוף הרע שלך, בחיידקים ובאפשרות לסבול מזיהום בעור. Dyshidrosis ודרמטיטיס חריפה שכיחות. אם תמיד יש לכם ידיים קרות, בדקו שאין לכם הזעת יתר.

 

לשאלות ופרטים נוספים אנחנו כאן באופטימל נשמח לענות לכם.

 

 

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן