הזעת יתר- מהו הטיפול?

הרבה אנשים מתלוננים על הזעת יתר ולפעמים לא יודעים איך לטפל בזה.  אצלנו במרפאת אופטימל  אנו יכולים לתת לכם טיפול שהוא מתאים גם לגברים וגם לנשים. אצלנו תוכלו למצא את התשובות הנכונות, ונשמח שנפגש לטיפול.

הזעה היא פונקציה של העור לשמור על טמפרטורת הגוף שלנו קבועה. עם זאת, לפעמים הזעת יתר בלתי צפויה ובלתי נשלטת, המתרחשת באופן ספונטני, ללא כל סיבה חיצונית (עלייה בטמפרטורה או פעילות גופנית) המצדיקה זאת, ידועה בשם הזעת יתר.

בגוף האדם יש בסך הכל בין שניים לארבעה מיליון בלוטות זיעה, המופעלות בגיל ההתבגרות. בלוטות הזיעה הממוקמות על כפות הידיים, כפות הרגליים, הגולגולת, הפנים ובתי השחי רגישות במיוחד לגירויים פסיכולוגיים. ההשפעה הפסיכולוגית של הזעת יתר עלולה להרכיב או להפריע לחיי היומיום של הסובלים ממנה.

טיפול בהזעת יתר בבית השחי באמצעות בוטולינום טוקסין הוא פתרון נוח ויעיל במיוחד. הוא יוצר חסימה בתפקוד בלוטות הזיעה, ובכך מפחית את ייצור הזיעה באזורים בהם ניתן חומר זה.

הניהול שלו נעשה באמצעות הסתננות עם מיקרו-מחטים. הטיפול בהזעת יתר בבית השחי הוא טיפול חוץ המתבצע תוך כשלושים דקות ומאפשר לחזור לפעילות יומיומית כרגיל.

אזור הטיפול להזעת יתר באמצעות בוטולינום טוקסין הוא דרך בתי השחי.

אחרי הטיפול הרופאים ממליצים לנוח, לפחות לכמה שעות, ולהמנע מפעילות מאומצת. לאחר שבוע יש להגיע שוב לרופא כדי לראות את התוצאות. אם הן אינן מספיקות ניתן להוסיף עוד חומר.

חשוב לדעת שהגיל שניתן להתחיל בטיפול הוא 18 ולא לפני כן.

התוצאות בטיפול בוטולינום טוקסין בעלות משך של כ-8 חודשים, בהיותו אחד הטיפולים המבוקשים ביותר ברפואה אסתטית עם תחילת תקופת הקיץ.

 

לייעוץ, פניה, אנו במרפאת אופטימל נשמח לתת שירות.

 

 

 

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח לעיצוב סנטר

ניתוח סנטר, הידוע גם כגניופלסטיקה או מנטופלאסטי, הוא הליך קוסמטי שמטרתו לעצב מחדש את הסנטר,…

בוטוקס

בוטוקס, קיצור של Botulinum toxin, הוא הפך לטיפול להפחתת קמטים וצעירות. עם זאת, היישומים שלה…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן