השיטות המובילות לטיפולי הסרת שיער

גילוח, מריטה, הסרה בשעווה, אפילציה, לייזר, IPL… שיטות שונות לטיפולי הסרת שיער, מבטיחות הרחקת שיער באופן זמני או למשך תקופות ארוכות. הכירו את המובילות שבהן הסרת שיער בבית

 

הסרת שיער בבית

המוצרים להסרת שיער ביתית זמינים בכל רשת פארם, מסכיני גילוח דרך רצועות שעווה ומשחות להרחקת שיער ועד למכשירי הסרת שיער חשמליים. כל השיטות הללו ותיקות ומוכיחות את עצמן כבר שנים רבות. עם זאת, מדובר בפתרונות זמניים בלבד ושאינם רלוונטיים למי שמעוניינים בהסרת שיער שתוצאותיה מחזיקות מעמד למשך תקופות ארוכות.

הסרת שיער על ידי אפילציה

טיפול באפילציה נועד לאנשים שאינם מתאימים לטיפולים אחרים של הסרת שיער לתקופות ארוכות, למשל בעלי גוון שיער בהיר מאד עד שיבה או אזורים מקועקעים. הטיפול מתבצע באמצעות החדרת מחט לזקיק השערה ושידור גלי חום. מדובר בטיפול שעלול להיות כרוך בתחושת אי נוחות. באמצעות חימום האזור, מתנתקת השערה מכלי הדם המזינים אותה. הדבר מוביל להיחלשותה או למניעת צמיחתה בעתיד. מאחר שמדובר בטיפול בכל שערה בנפרד, הוא חייב להיות מדויק ואסור למרוט את השיער לפני הטיפול. לאחר הטיפול יתכנו תופעות לוואי כגון אדמומיות ותחושת צריבה באזור המטופל.

הסרת שיער בשיטת IPL

טכנולוגיית IPL הינה שיטה חדשנית להסרת שיער. בדומה ללייזר, היא פועלת באמצעות המרת אנרגיית אור לאנרגיית חום, כשקליטת הפיגמנט של השערה נעשית על ידי מאות גלי אור באורכים שונים שמוליכים את החום אל זקיק השערה, צורבים אותו ומנתקים אותו מכלי הדם. שיטת טיפול זו מתאימה לכל גווני העור ולכל סוגי השערה למעט שיער בלונדיני, ג'ינג'י או שיבה.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר היא השיטה המובילה והמוכרת ביותר בשני העשורים האחרונים, ונחשבת ליעילה ולבטוחה ביותר. השיטה מאפשרת הסרת שיער גם בשטחים נרחבים וגם בשטחים קטנים בפנים ובגוף. טכנולוגיית הסרת שיער בלייזר ממשיכה להתפתח כל הזמן, וכיום מאפשרת הסרת שיער כמעט לכל גווני העור וכל סוגי השיער (למעט שיער שיבה).

כדי לבחור את שיטת הטיפול לצורך הסרת שיער המתאימה לכם ביותר, מומלץ להתייעץ עם הצוות במרכז אסתטיקה מוביל, שבו עובדים מנוסים וציוד משוכלל ומתקדם. מרכז שכזה ידע לבחון את הנתונים שלכם, להציע לכם טיפול הסרת שיער מתאים עבורכם וכמובן לבצע אותו על הצד הטוב ביותר. בהצלחה!

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

בוטוקס

בוטוקס, קיצור של Botulinum toxin, הוא הפך לטיפול להפחתת קמטים וצעירות. עם זאת, היישומים שלה…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן