שאיבת שומן גברים

גם גברים רוצים להראות טוב, לכן יש טיפול שהוא לא רק לנשים אלא גם לגברים, אנחנו מדברים על שאיבת שומן.

לכן אנו רוצים לספר לכם על  התהליך במאמר זה.

פיסול שומן בגברים הוא ההליך הכירורגי היעיל ביותר המאפשר שיפוץ הגוף על ידי הסרת הצטברויות של שומן תת עורי. אלה הם לעתים קרובות תורשתיים ואי אפשר להעלים אותם עם פעילות גופנית או דיאטה בלבד. כיום ניתן להסיר אותם לצמיתות על ידי ניתוח שאיבת שומן.

היתרון העיקרי של טכניקה חדשה זו הוא שהושג שיפוץ גוף מדויק וגדול יותר מזה המושג בשאיבת שומן עמוקה קלאסית.

הבעיה עם שאיבת שומן מסורתית היא שהיא משאירה דש שומני בעור עבה וכבד מדי. עם זאת, בעזרת פיסול שומן אנו מסירים גם שומן שטחי ומשאירים דש דק וקליל יותר הנסוג, ובכך יוצרים עיקולים ונפחים חדשים, המדגישים למקסימום את תכונת הנסיגה של העור.

פיסול שומן בגברים מאפשר להסיר שומן בדיוק היכן שאנו רוצים אותו, תוך השגת פרופיל גוף חדש עם תוצאות אסתטיות מבריקות. פיסול שומן משמש להפחתת שומן בישבן עם צורה וגודל גרועים, ברגליים עם הגדרת קו מתאר גרועה, בירכיים עם הצטברות יתר של שומן, בבטן ובאזור הסנטר.

הטכניקה, המתבצעת תמיד בחדר ניתוח, מורכבת בעצם שאיבת השומן על ידי הכנסת צינורית המחוברת למכונת ואקום או מזרק מיוחד, בהתאם למקרה, ויצירת מנהרות רבות באזור המסומן קודם לכן.

משך הטיפול בדרך כלל נע בין שעה לשעתיים, הזמן משתנה בהתאם לאזור ולכמות. בתחילה, נעשה חתך קטן, מספיק כדי להחדיר את הצינורית. המנתח מעביר את הצינורית בין משקעי השומן הממוקמים מתחת לעור, מפרק את השומן ויונק אותו החוצה. ההתערבות מתבצעת בהרדמה מקומית או אפידורלית בהתאם להיקף האזור המטופל או כמות השומן שיש לשאוב.

לאחר הניתוח, הרקמות נשארות בצקות, ולוקח 3-4 שבועות להפחית את נפחן, כך שניתן לראות בתוצאות סופיות עד 3 חודשים לאחר ההתערבות. על האזור המטופל יונח חגורה, גרביים או תחבושת אלסטית כדי לשלוט בנפיחות ובדימום, וכדי לעזור לעור להסתגל לקו המתאר החדש. בדרך כלל יש צורך ללבוש אותו במשך 2-3 שבועות, ולאחר מכן רק במהלך היום למשך מספר שבועות נוספים, בהתאם להוראות המנתח שלך. ניתן גם לתת אנטיביוטיקה כדי למנוע זיהום.

המנתח שלך ינחה אותך להתחיל ללכת בהקדם האפשרי (כדי למנוע היווצרות פקקת ורידים ברגליים), אך אל תעסוק בפעילות מאומצת במשך 2 עד 4 שבועות. התפרים יוסרו בין 5 ל-10 ימים, וניתן לחזור לעבודה תוך יומיים או שלושה, או לכל היותר, שבועיים לאחר ההתערבות, בהתאם להיקף שאיבת השומן והמלצות המנתח. נפיחות וחבורות ייעלמו בחודש-חודשיים הראשונים לאחר שאיבת שומן; עם זאת, ניתן לשמור על דלקת מינימלית למשך 6 חודשים או יותר.

 

לייעוץ, ופרטים אנו צוות אופטימל נשמח לתת לכם שירות.

 

 

 

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן