פילינג לייזר

בחורף אנשים רבים מחליטים לעבור טיפולים דרמו-אסתטיים הדורשים זהירות רבה יותר מבחינת חשיפה לשמש. כך קורה בפילינג, טכניקה המשפרת את איכות העור.

למרפאת אופטימל יש ציוד חדיש בפרוצדורות דרמטולוגיות המשמש לביצוע פילינג עמוק, שכן הוא יוצר שחיקה של רקמת העור המאפשרת את החלפתו. בניגוד לפילינג כימי, הפועל על שכבות העור השטחיות, טכניקה זו היא אבלטיבית ומאפשרת טיפול משולב באותה מפגש, עם תוצאות טובות ומהירות יותר.

המטרה היא לחדש את העור, ובכך להשיג שיפוץ אינטנסיבי ועמוק יותר. הוא משמש להפחתת צלקות בפנים, בעיקר מאקנה, ולהצערת הפנים, שיפור מראה הקמטים, החלקות ומיצוק העור. בנוסף, הוא מסייע בהפחתת כתמים ומעניק זוהר, ברק ומרקם.

באופן כללי לעור בהיר יותר יש תגובה טובה יותר, בעור כהה יותר ניתן לעשות זאת, אך יש צורך בהקפדה רבה יותר לפני ואחרי הלייזר, בעקבות כל האינדיקציות שנתן הרופא, כמו שימוש חובה בפוטופרוטקשן, במיוחד בחודש הראשון . כמו כן, פעמים רבות נרשמים קרמים קודמים להכנת העור, אשר מושעים 24 עד 48 שעות לפני מריחת הלייזר.

חשיבותו של טיפול זה נובעת מכך שמיד לאחר הטיפול העור אדום, דלקתי וקרום, מה שקורה לאחר חמישה עד שבעה ימים, תקופה בה האדם חייב להישאר בבית.

מאוחר יותר, העור עשוי להמשיך להיות מעט אדום או שזוף, אך מגנים כהים או איפור מיוחד נועדו להסוות. ההחלמה היא מהירה, שכן היותו לייזר מפוצל, כלומר על ידי יצירת חורים מרובים ברקמת העור, כל העור הבריא סביבו מתחיל להתחדש במהירות', אומר המומחה.

איך זה מתבצע?

הלייזר משמש בשתי דרכים. ניתן לעשות לייזר פרל שבו השכבות השטחיות (אפידרמיס) 'שורפות' ואחר מפוצלים, שם מגיעים לשכבות עמוקות יותר (דרמיס). איזה מהשניים צריך ליישם תלוי במטרה.

בהתאם למידת הנזק לעור, מומלץ לעשות זאת פעם בשנה. כאשר יש צורך במפגשים נוספים, זה בדרך כלל כל חודשיים עד שלושה חודשים.

אם מדובר בשיפור הבהירות והמראה, בנוסף להפחתת כתמים, רצוי לעשות את הראשון, לעומת זאת, כאשר המטרה היא הפחתת צלקות ושיפור קמטים, ואם יש יותר נזקי שמש בעור. , השני מומלץ יותר. עם זאת, הם נעשים לעתים קרובות בשילוב, תוך אופטימיזציה נוספת של התוצאות, על ידי טיפול הן באפידרמיס והן בדרמיס.

הפילינג הוא טיפול חוץ, המתבצע במפגש אחד או יותר של בין 40 ל-60 דקות. בכל אחת מורחים קרם מאלחש, אינו מצריך צום ורצוי לא לחשוף את עצמך לאור מאוחר יותר. מסיבה זו, בחורף נהוג יותר לבצע טיפולים אלו, אם כי מתי לעשות זאת תלוי בסוג העור, הטיפול האישי והפעילות של כל אחד, כי זה לא אותו דבר אם אתה עובד במשרד או בחוץ.

בהתאם למידת הנזק לעור, מומלץ לעשות זאת פעם בשנה. כאשר יש צורך במפגשים נוספים, זה בדרך כלל כל חודשיים עד שלושה חודשים.

לכל שאלה, ייעוץ, פניה, אנחנו כאן כדי לענות על כל פניה.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן