בריחת שתן

מחקרים מראים כי כמעט כל אישה תסבול במהלך החיים מבריחת שתן!

טיפול חדשני בטכנולוגית ה-RF המתקדמת ביותר בעולם הרפואה ומאושרת על ידי ה-FDA האמריקני המאפשרת לטפל בעיית בריחת השתן ויובש בנרתיק באופן בטיחותי ללא כאב, ללא הרדמה וללא טיפול פולשני

===========================================================

נשים רבות לאחר לידה סובלות משינויים בגופן, החל מהשיער, דרך החזה, הרגליים וכמובן גם שינויים וגינליים. לעיתים, מדובר בעניין אסתטי בלבד ולעתים בקושי תפקודי אמיתי כזה או אחר, ולעיתים בשרירי רצפת אגן רפויים, שגורמים לבריחת שתן ולמבוכה רבה וחוסר נעימות. פתרון מהפכני מאפשר לטפל בנרתיק ללא התערבות כירורגית וללא הרדמה, בשלושה מפגשים בלבד ולעיתים להוות תחליף לתהליכים כירורגיים מיותרים.

בריחת שתן ויובש נרתיקי הם מנת חלקן של נשים רבות. למרות שהתופעה שכיחה, נשים רבות נמנעות מטיפול רפואי בשל מבוכה או הסתרה, ואף בשל הזנחה. מחקרים מעידים כי נשים יסבלו במשך 6.5 שנים (!) מבריחת שתן לפני שישתפו איש מקצוע. התופעה מאפיינת במיוחד נשים בשנות ה-40 לחייהן, לאחר הריונות ולידות, ששרירי רצפת האגן רפויים והנרתיק עבר שינויים משמעותיים, אך לא רק. למעשה, 80% מהנשים יסבלו בשלב כזה או אחר מבריחת שתן, שתגרום להן מבוכה רבה וחוסר נוחות.

טיפול במכשיר חדשני הפועל בטכנולוגיית RF המבוססת על גלי רדיו וגורמת למהפכה של ממש בתחום. הטיפול, מאושר FDA, מאפשר כיום לנשים לשים קץ לתופעת בריחת השתן בסדרת טיפולים קצרה, המשפרת את איכות חייהן בצורה בטוחה ואף מונעת לטווח הארוך את האפשרות לניתוח כירורגי.

טיפול בטכנולוגיית RF הוא טיפול בן חצי שעה (וחלק מסדרה בת 3 טיפולים), שבמהלכו הגינקולוג מבצע חימום עדין של האזור המטופל ללא תחושת כאב, כדי להשיג השפעה גם על רקמות עמוקות יותר. הטיפול ללא הרדמה או התערבות כירורגית. כבר בסיום הטיפול הראשון ניתן לחזור לשגרה.

לפני תחילת הטיפול, רופא הנשים ברשת אופטימל יערוך בירור רפואי מקיף ויעניק ייעוץ בהתאם למצב הרפואי ולבעיות ויתאים את הטיפול המיטבי תוך מתן מענה כולל. לפני תחילת הטיפולים מומלץ לערוך תיאום ציפיות עם הרופא המטפל ולהבין מהן התוצאות הצפויות. הטיפול מתאים לכל גיל ומומלץ במיוחד לנשים שסיימו את שלב ההריון בחייהן. לצד זה, הטיפול אינו מתאים לנשים בהיריון ומניקות או בשלב טיפולי הפריות, וכן לנשים שבגופן הושתל קוצב לב או שיש להן היסטוריה של התמודדות עם מחלת הסרטן. כמו כן, הטיפול יידחה או ימנע במקרים של סוכרת לא מאוזנת, דלקת בנרתיק, הרפס באיבר המין או פציעה.

 

 

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן