מהו בוטוקס ולמה הוא משמש?

בוטוקס הוא רעלן המייצר בוטוליזם, הרעלה הזאת גורמת לשיתוק שרירים.
בוטוקס הוא טיפול אסתטי אשר מבצעים בהזרקה.
לאחר ביצוע מחקר מקיף, התגלה כי אם נעשה שימוש ברעלן הנקרא בוטוקס ומיושם במינונים קטנים, אותות עצביים נחסמים והשרירים שעליהם אנו רוצים לפעול נחלשים.

טיפול נכון במוצר שהוא מאוד מסוכן בפני עצמו, הופך לפתרון האידיאלי לכמה בעיות נוירולוגיות חשובות. עם זאת, התהילה שהשיג רעלן זה נבעה ביסודה מאסתטיקה: תיקון ואף היעלמותם של קמטי הבעת הפנים. בנוסף לשני ענפי הרפואה הללו. הוא גם מתאים לטיפול בהזעת יתר: הזעת יתר בבתי השחי, הידיים והרגליים. יש השפעה במקרה זה ,היא האטה בפעילות בלוטות הזיעה. בריחת שתן ,הוא מצב נוסף אשר ניתן לטפל בו באמצעות מריחת בוטוקס.

את טיפול זה ניתן ליישם בכל עת של השנה, בכל הנוגע לרפואה אסתטית, וללא צורך בהרדמה כלשהי. ההזרקות או ההסתננות יכולות להיות כואבות ויש למרוח אותן על המקומות בפנים או בגוף שנקבעו כנכונים. כל סטייה עלולה להוביל לביטוי לא רצוי. המטופל צריך תמיד לדרוש ממומחה אמיתי לבצע את הדקירות הללו. בהתאם לטיפול יצטרך להיות רופא עור, אורולוג, רופא אסתטי או טראומטולוג/ראומטולוג .במקרה של מצבים נוירולוגיים, האחראי על הטיפול במטופל יהיה נוירולוג. בנוסף להתמחות שלו, עליו להוכיח ניסיון מוכח ביישום בוטולינום טוקסין.

ניתן להבחין בשינויים חיוביים לאחר חמישה עשר ימים, ומשך הזמן בדרך כלל במשך 5 או 6 חודשים.

חשוב ליידע את המטופל כי ההשפעות אינן קבועות, וכי לאחר 5 או 6 חודשים אלו, ייתכן שיהיה צורך בהסתננות חדשה מאחר והשרירים משחזרים את תנועתם והקמטים מופיעים שוב. מנה שנייה זו בטיפול אינה גוררת השפעות משניות גדולות.

לכל שאלה, טיפול, ייעוץ, אנחנו כאן במרפאת אופטימל כדי לענות על כל פניה.

אהבתם את המאמר?

שתפו בפייסבוק
שתפו בווטסאפ
שלחו במייל
הדפיסו

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

ניתוח להרמת גבות

ניתוח הרמת גבות, המכונה גם הרמת גבות או הרמת מצח, הוא הליך קוסמטי שנועד להעלות…

בדקי האם SAFE LIPO מתאים לך

לקביעת פגישת ייעוץ חינם

לצ'אט בווטסאפ
1
צריכה עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן